Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa pred koncom sezóny posilní: Na posledné týždne vytiahne Chart Show!

Líder pripravuje do vysielania niekoľko premiérových dielov hudobnej šou.

V druhej polovici jesennej sezóny pripravuje Markíza do svojho vysielania posilu. Podobne ako pred rokom príde so zábavou, keď do hlavného vysielacieho času nasadí premiérové epizódy Chart Show.

Markíza tak podľa našich informácií urobí od začiatku decembra. Vysielací deň si vybrala ten, ktorý patril šou celú jar, obsadí ňou teda stredajšie večery. Po prvý raz by sa Chart Show mala v jesennej štruktúre objaviť v stredu 2. decembra. Z pohľadu jesennej sezóny bude využívať jeden z najsilnejších dní, keď „zdedí“ slot po mimoriadne úspešnej sezóne Česko Slovensko má talent. Priamo po vyvrcholení talentovej šou však s Chart Show nevybehne, urobí tak až o dva týždne.

Nasadenie hudobnej šou opäť raz pozmení nastavenie týždňa lídra. Portál Mediaboom.sk vás už informoval, že Markíza končí v decembri s nasadzovaním aj repríz Hornej Dolnej v pondelky večer, práve v rovnakom čase príde do programu Chart Show. Na pondelky sa vráti Búrlivé víno, ktoré bude v decembri počas stried absentovať.

Zmena čaká aj divákov Farmy, ktorý majú tento rok z nasadzovania reality šou mimoriadny chaos. Farmárska šou sa po novom opäť zaradí na pondelky, kde jej bude patriť čas po Kredenci, vypadne v stredy. Takéto nastavenie Kredenca a Farmy odráža posun na trhu, keď ešte pred rokom v úvodnej sezóne skeč šou bola situácia opačná – druhým hlavným programom bola Farma a až na ňu pred jedenástou večer nadväzoval Kredenc. Ten je ale aktuálne, aj vďaka nábehu Hornej Dolnej, sledovanejší.

Čítať viac...
Nahor