Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza rieši nečakanú situáciu v Let´s Dance: Za zranenú Vajdovú našla náhradu!

Herečka Petra Vajdová pre zranenie v najbližšom kole Let´s Dance pravdepodobne nenastúpi, Markíza pristúpi k alternatívnemu riešeniu.

Petra Vajdová ostáva vo veľkej pozornosti médií. Po súkromných problémoch jej život skomplikovalo zranenie, pre ktoré z hodiny na hodinu minulý týždeň zrušila divadelné predstavenie, no napriek tomu s natrhnutým svalom nastúpila na parket Let´s Dance.

Túto nedeľu je však už všetko inak a herečka podľa všetkého nedeľné Let´s Dance vynechá. Markíza nateraz oficiálne žiadny scenár nepotvrdila, informovala však, že je pripravená na alternatívne riešenie.

Aj v prípade neúčasti Petry Vajdovej sa dnes večer predstaví nezmenený počet tanečných párov. Markíza sa totiž poistila a na túto nedeľu sa nechala pripravovať aj jeden z vypadnutých tanečných párov. Práve ten by večer Vajdovú na parkete nahradil. O koho ide, televízia nešpecifikovala, dá sa ale však očakávať, že do hry vráti svoju dôležitú tvár Lenku Vavrinčíkovú, ktorá vypadla naposledy.

Markíza už priebehu tohtoročného Let´s Dance riešila aj iné nepríjemnosti. Pod značkou tanečnej šou vystupoval na Facebooku špekulant, ktorý verejne ponúkal možnosť získať lístky na priamy prenos, podmienkou bolo kontaktovať správcu stránky cez správu. V súkromnej komunikácii mohol následne podvodník získavať citlivé informácie.

Čítať viac...
Nahor