Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza pokračuje v príprave novej Superstar: Mení prístup, kastingy po prvýkrát online!

Na jar mala Markíza so Superstar v rámci pandémie koronavírusu mimoriadne šťastie, na plánoch priniesť ďalšiu sériu už na budúci rok nič nemení ani v najväčšej kríze.

Po jarnom úspechu Markíza naďalej zotrváva v pláne vrátiť na obrazovky Superstar najrýchlejšie v jej federálnej histórii. Kým doteraz zakaždým medzi dvomi ročníkmi ponechala aspoň ročnú pauzu, teraz po prvý raz chce Superstar priniesť dva roky po sebe.

Posmelená trefou do čierneho v prípade poroty a veľkého oživenia značky Superstar, najmä u mladých divákov, chcú Markíza s Novou ďalší ročník expresne uskutočniť napriek všetkým komplikáciám spojeným s koronavírusom.

Už na jar mali pri prebiehajúcej šiestej sérii televízie mimoriadne šťastie.

 


Tvorcovia Superstar mali neuveriteľné šťastie: Jediný deň a šou by bola zrušená!Čítajte →

Všetky predtočené kolá stihli pripraviť tesne pred jarným lockdownom v Česku a na Slovensku, zároveň predtočili úplne všetky fázy speváckej šou až do záverečných dvoch finálových prenosov. Aj v ich prípade sa na nich usmiala šťastena, keď sa finálové kolá dostali na rad v máji v čase, kedy sa zlepšovala situácia s koronavírusom a živé prenosy vôbec mohli prebehnúť.

Momentálne Markíza s Novou pracujú na novej Superstar v čase, kedy je epidemiologická situácia v oboch krajinách, naopak, najkritickejšia. Televízie sú zatiaľ vo fáze hľadania súťažiacich pre novú sériu, čo im umožňuje prispôsobiť sa pružnejšie, ako v prípade priamej televíznej výroby.

Markíza už nasadila do vysielania aj nový náborový spot pre Superstar, v ktorom ubezpečuje všetkých záujemcov, že kastingy do šou pokračujú, pričom prebehnú kompletne online. Televízie tak budú vyberať spevákov pre siedmu sériu federálnej Superstar dištančne.

V rámci samotnej výroby sa budú televízie spoliehať na snahu vlád na Slovensku aj v Česku dostať pandémiu pod kontrolu do prepuknutia chrípkovej sezóny. K tomu dochádza naplno začiatkom nového roka.

Čítať viac...
Nahor