Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza od februára tasí zbrane: Predstaví vynovený prime-time, štartuje štyri projekty!

Televízia od začiatku roka nešetrí premiérami, želaný efekt jej zatiaľ nepriniesli. Od začiatku februára program ešte posilní.

V druhý mesiac tohto roka Markíza pritvrdí. Ako sme už informovali, štartuje dve novinky, pričom program obohatí aj o premiéry ďalších dvoch tradičných programov.

Svoje nasadenie pozná komediálna novinka Divoký Zapadákov, s ktorou televízia ráta na pondelky. Intenzívne promovanej novinke, ktorej kampaň netradične hneď po jej spustení na týždeň bez vysvetlenia prerušila, verí, plánuje ju totiž uviesť o 20:30 miesto repríz Hornej Dolnej. Urobí tak od 6. februára. Markíza naplní celý pondelňajší večer premiérovým programom, keď sa o 21:40 v rovnaký deň vráti s novými časťami Kredenc a definitívne odštartuje aj druhá skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany. Ako sme informovali, televízia má pripravených okolo dvadsať častí a ďalšie plánuje vyrobiť.

Markíza svojej novej skeč šou verí, natočila epizódy na celú jar! Vo výrobe bude pokračovať

Vynovený program ponúkne Markíza aj v utorky. Potvrdila pritom naše informácie, že Šťastný domov vystrieda doku reality novinkou Baby Boom, ktorá môže vyvolať kontroverzné reakcie. Ukážky a podrobnosti nájdete v tomto článku. Na obraz sa dostane od 7. februára ako jeden z jej veľkých ťahákov o 20:30. Aj vo februári bude v utorky o 21:30 pokračovať jedna z mála úspešných noviniek televízie z posledných mesiacov O 10 rokov mladší. O 22:35 zas budú naďalej bežať premiérové Rodinné prípady.

Stredy ostanú na Markíze rovnaké s novými vydaniami Chart Show. Na štvrtky potvrdzuje televízia aktuálnu zmenu programu, kde ostanú zaradené dve epizódy Dobre vedieť! – ako už tradične premiérová a reprízová časť. Markíza zmenila štvrtkový program tento týždeň, keď definitívne stratila trpezlivosť s vlaňajšou decembrovou novinkou Andreja Bičana Hviezdna párty. Odsunula ju na 22:40, čím zároveň vyriešila ďalší prepadák – premiéry Susedských prípadov. Tým sa vo štvrtky v tomto čase totiž nedarilo, televízia ich takto stiahla z vysielania.

Markíza už priznala porážku s Hviezdnou párty: Bičanova šou v prime-time končí!

Na nový program staví Markíza v piatky, od 10. februára na ne zaraďuje premiérové časti Svokry. Takémuto žánru sa však počas piatkových večerov minulý rok nedarilo. Na Svokru nadviaže o 21:35 Chart Show, ktorá televízii fungovala tomto nasadení v reprízach minulú jeseň.

Dennú štruktúru televízia zo Záhorskej Bystrice nemení. Aj naďalej v nej ponecháva najdlhšie ťahaný prepadák v histórii Koleso šťastia, ktorý sa pohybuje na mimoriadne nízkych podieloch okolo 11 %. V minulosti na tom bol takto zle iba Majster pekár, ten však okamžite vo vysielaní skončil. Kde ale s Kolesom šťastia televízia končí, je denný slot okolo 12. hodiny, kedy rovnako relácia sťahovala Markízu ku dnu. Miesto neho vyťahuje po dvojporcii Rodinných prípadov druhú scripted sériu Susedské prípady.

Čítať viac...
Nahor