Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza musí zakročiť: Kukučka padla do hlbokého podpriemeru! Vyskočili menšie stanice

Kukučka zaznamenala svoj dosiaľ najhorší výsledok.

Podvečerná seriálová novinka Markízy sa, pravdepodobne, čoskoro z času o 18-tej vytratí. So šiestou epizódou totiž Kukučka padla do neúnosného podpriemeru, keď pred započítaním archívnej sledovanosti uhrala podľa informácií z prostredia televízie rating len 3,1 % s podielom 16,3 %. Ide o výkon, aký v najslabších časoch dosahovala Súdna sieň, čo bolo už pre trhovú dvojku neprijateľné. Pre lídra ide o ešte väčší problém.

V úplne opačnej situácii sa na jeseň oproti jari ocitla Joj, ktorej funguje novinka Moja mama varí lepšie ako tvoja, pričom v pondelok sa opäť mala dostať nad hranicu 25 %, ratingovo sa blížila k piatim percentám. Slabý nábeh znovu ovplyvnil Televízne noviny, ktoré spadli pod 30 %, Noviny mali uhrať 27 % a o minimálny počet divákov zvíťaziť.

S večernými dennými seriálmi sa situácia nezmenila. Búrlivé víno sa zastavilo v podpriemere, keď sa len tesne dostalo nad 22 %. Aj tento seriál je pre Markízu problémom, keď televízia neočakávala až takýto pád. Ani Joj ale nemôže byť spokojná s Divokými koňmi, tie sa síce aspoň hýbu okolo jej denného priemeru, keď sa dostali nad 17 %, televízia však očakávala lepšie výsledky. Po desiatej bola už jasnejším lídrom Markíza, Farma síce nezahrala výrazne vysoké výsledok, keď šla nad 25 %, Joj však nezafungoval reprízový zostrih Neuveriteľné talenty sveta, ktorý padol pod dvanástku.

V pondelok sa darilo menším staniciam. Kým na Markíze premiéra filmu Expendables: Nezničiteľní 3 neuspela, snímku si našli diváci na Dajto, kde uhrala 9 %. Vysoký výkon však zahrala aj výrazne obohranejšia snímka Taxi na Plus s podielom pod 8 %. Uspel aj Mentalista s podielom pod 6 %, Dila sa po čase s prvou časťou dostala nad sedmičku, Wauka s kriminálkami CSI Miami a CSI Las Vegas šla nad 2 a 3 %.

Čítať viac...
Nahor