Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Porota jarného špeciálu Tvoja mini tvár znie povedome, zdroj: Markíza

Pikošky

Markíza mení zloženie poroty Tvojej tváre: Z jesennej série vypadne čerstvá posila Schrameková!

Iba túto jar získala Markíza do Tvojej tváre novú posilu od konkurencie, už na jeseň sa v šou stabilne neobjaví.

Markíza sa už pripravuje na štart prvej kompletnej detskej série Tvoja tvár znie povedome.

Jarný pokus s celovečerným špeciálom, ktorého hlavnými hrdinami sa stali potomkovia známych osobností, vyvolal u divákov výrazný záujem a rekordnú sledovanosť jarného vysielania samotnej šou, čo Markízu posmelilo k nakrúteniu viacdielnej kompletnej série venovanej deťom.

Tentokrát sa v nej objavia už malí súťažiaci, ktorí prešli kastingom.

Televízia vybrala spolu 7 detských súťažiacich vo veku 7 až 13 rokov, ktorých doplní každý večer jedno vystúpenie ďalších detí z kastingov, ktoré však nebudú v súťaži vystupovať stabilne.

Markíza pritom s detskou Tvojou tvárou mení zloženie poroty.

Iba túto jar predstavila televízia výrazné zmeny práve v obsadení porotcovského panela, v ktorom skončili Zuzana Fialová a Dano Dangl a, naopak, Markíza do šou pritiahla dlhoročnú tvár konkurenčnej Joj Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorá sa posadila po boku Mária „Kulyho“ Kollára a Zuzany Kubočíkovej Šebovej.

Schrameková nechýbala ani v zložení poroty jarného detského špeciálu (titulná fotografia), kde však tehotnú Šebovú vystriedala Zlatica Švajdová Puškárová.

Lujza Garajová Schrameková však v porote jesennej série detskej Tvojej tváre neobsadí.

Práve Puškárová  na jar svojím účinkovaním v porote oslovila tvorcov a stane sa historicky prvýkrát pevnou súčasťou poroty Tvojej tváre.

Markíza už potvrdila nové zloženie poroty pre túto kratšiu detskú sériu Tvojej tváre, v ktorej nebudú chýbať Mário Kollár ani Zuzana Kubovíčková Šebová, pričom si k nim prisadne práve Zlatica Švajdová Puškárová.

Televízia už oficiálne potvrdila aj dátum štartu šou Tvoja mini tvár znie povedome.

Potvrdila informácie portálu Mediaboom.sk o nasadení šou na stredajšie večery, stane sa tak od 27. októbra, kedy vystrieda druhú sériu Utajeného šéfa.

Čítať viac...
Nahor