Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza chystá ďalšiu novú šou, aj ona chce pomáhať! Novinka pripomína známu reláciu

Televízia sa po čase opäť zameriava na program o bývaní, minulú jar neuspela.

Markíza sa púšťa do ďalej šou spojenou s bývaním. Po Domove na kľúč, v ktorom si účinkujúci za vlastné peniaze nechali prerobiť bývanie, pripravuje novinku Krajší domov s charitatívnym rozmerom.

Televízia spustila výzvu, v ktorej oslovuje tých, ktorí sa dostali do ťažkých životných podmienok a chcú sa o svoj príbeh podeliť. „Hľadáte pomoc a neviete, na koho sa máte obrátiť? Žijete v zlých podmienkach na život a neviete čo s tým? Pomôžeme vám!“ píše Markíza. Zároveň je však pripravená v novom programe pomáhať a vytvoriť z nehostinného prostredia nový krajší domov.

Doteraz poslednou reláciou zameranou na pomoc druhým bola šou Vila Rozborila Modré z neba. Skončila na jeseň 2013. Avizovaná novinka Krajší domov značne námetom pripomína známu zahraničnú šou Dom snov, v origináli Extreme Makeover. Šou je zameraná na prerábku veľkých domov pre rodiny, ktoré to potrebujú, aj v tomto programe dostáva priestor príbeh rodín. Podľa vlastných slov sa aj Markíza zameria na prestavbu domov, keď avizuje: „Zmeníme vaše bývanie. Zmeníme dom na skutočný domov.“

Okrem programu zameraného na pomoc Markíza po čase opäť pripravuje projekt o bývaní. V tomto prípade však siaha po úplne inom programe. Spomínaný Domov na kľúč vysielaný na jar 2015 bol klasickou podvečernou reláciou pripomínajúcou Nové bývanie Dizajn, televízii nevyšiel, v nedeľnom accesse dosahoval podpriemerné výsledky sledovanosti.

Čítať viac...
Nahor