Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Letné štruktúry sa blížia: Známy dátum finále sérií Susedov aj Oteckov, v prime-time prekvapí seriálová klasika!

Televízie v júni postupne prepnú do letného režimu.

Posledný mesiac pred začiatkom letných prázdnin bude už tradične na televíznych obrazovkách v znamení postupného prepínania do letného režimu. Divákov v teplom počasí a počas prázdnin ubúda a tak televízie klasicky stavia na mimosezónny program.

Už začiatkom mesiaca do finále dôjde deviata séria Hornej Dolnej, ktorú Markíza ukončí hneď budúci týždeň vo štvrtok 6. júna. Od nasledujúceho štvrtka staví na rovnaký program ako v utorok, a teda dvojporciu relácie Dobre vedieť. Aj v polovici júna bude televízia uvádzať kombináciu premiérovej a reprízovej časti, a to v oba dni. Už skôr sme vás však informovali, že práve na utorky chcela Markíza podľa prvých plánov vytiahnuť vlastnú verziu zahraničnej šou Utajený šéf. Pôvodne s ňou však rátala už od polky júna, nakoniec ju podobne, ako začiatkom roka novinku Svadba na prvý pohľad, nenasadzuje.

Joj v utorky bude aj v júni ponúkať rodinný seriál Naši, po dovysielaní premiérových dielov štvrtej série z nej nasadí predošlé reprízové časti. Vo štvrtky ráta s premiérami S pravdou von.

Z pondelkov sa na letné prázdniny poberú už čoskoro Susedia. Aktuálna šiesta séria dôjde do svojho finále 10. júna, od ďalšieho pondelka nasadzuje Markíza filmy. Joj pokračuje s Inkognitom, najbližší mesiac ešte ráta s premiérovými dielmi. Na stredy Joj naďalej uvádza šou Rozum v hrsti, tá sa jej však pri druhej časti prepadla pod podielových 12 %. Markíza pokračuje s Chart Show, od polky mesiaca však reprízovou. Na leto avizovala v tento deň v prvých plánoch filmy.

Prekvapenie príde v piatkovom prime-time, kam Joj nasadzuje česko-slovenskú seriálovú klasiku Slovácko sa nesúdi. 12-dielna seriálová komédia s Jozefom Kronerom dostane hlavný vysielací čas o 20:35. Na klasiku Joj bude nadväzovať hudobno-zábavnou šou Všetko, čo mám rád. Oba programy odštartujú v piatok 21. júna. Markíza na piatky nasadzuje filmy. Víkendový prime-time patrí na oboch staniciach filmom.

Do sezónneho finále sa už rovnako blíži aj denný podvečerný hit Oteckovia. Tretia séria ponúkne poslednú časť v piatok 14. júna, od ďalšieho týždňa bude Markíza uvádzať Rodinné prípady. Minimálne na začiatok chce ponúknuť premiérové časti. Joj v rovnakom čase bude pokračovať so Súdnou sieňou, už však s reprízami.

Čítať viac...
Nahor