Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Kukátko si v novom čase nepolepšilo, súboj Rodinných prípadov s Profesionálmi opäť vyrovnaný

Jojke nevyšla ako pondelňajšia náhrada za Kukátko, tak jeho zaradenie do nového času. V oboch prípadoch skončila televízie v podpriemere.

Trhovej dvojke sa zatiaľ nepodarilo zaplátať nefungujúci pondelkový slot a ani nájsť vhodné miesto pre Kukátko. Napriek jeho zaradeniu do „štvrtkového zábavného okna“ nedokázalo nabrať druhý dych a skončilo s výkonom pod 15 %. Jojke však naopak rástli Profesionáli, tí zviedli vyrovnaný boj s Rodinnými prípadmi na Markíze. Tie tesne vyhrali s podielom 21 %, Profesionáli získali podiel okolo 20 %. Po ôsmej to bol opäť klasický duel Búrlivého vína s Panelákom, aktuálne najsledovanejší seriál na Slovensku sledovalo okolo 33 % divákov, najsledovanejší seriál Joj okolo 21 % divákov.

Dome sa darí čoraz viac približovať výkon novej telenovely Fatmagul k tým, ktoré dosahoval jej hit Sila. Vo štvrtok dva diely romantického príbehu o znásilnenom dievčati sledovalo okolo 7 a 11 % divákov. Plus ponúkla klasický večer s dvomi dielmi kriminálok CSI, tie dosiahli výkon pod 6 a takmer 7 %. Na Dajto uspel večerný film Cudzinec s podielom okolo 6 %, Jednotka s Romancou na streche získala iba vlažný podiel okolo 5 % (12+)

Čítať viac...
Nahor