Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: vysielanie TV Markíza

Pikošky

Kto nahradí Facunda Aranu? Odhalený ďalší porotca Let´s Dance!

V tanečnej šou sa objavia až štyri tváre dobového hitu Markízy.

Len tri dni pred priamym prenosom odhaľuje Markíza meno ďalšieho hosťujúceho porotcu.

Tvorcovia Let´s Dance pristúpili v tejto sérii k zmene, keď namiesto štyroch stabilných porotcovských miest obsadzujú jednu stoličku špeciálnym hosťom, ktorý je úzko spätý s tanečným formátom.

Najväčšiu hviezdu predstavila televízia hneď na začiatku, keď do poroty ohlásila argentínsku hviezdu telenoviely Facunda Aranu. Ten sa v prvom kole dočkal na sociálnych sieťach vôbec najlepších reakcií spomedzi celej porotcovskej zostavy.

V nasledujúcich týždňoch si to do šou namieria bývalé tváre slovenskej verzie Let´s Dance.

„Vždy to bude niekto z famílie Let´s Dance. Či už bývalí moderátori, víťazi alebo porotcovia,“ poznamenal režisér šou Pepe Majeský.

V druhom kole do poroty tanečnej šou zasadne bývalá súťažiaca – herečka Petra Polnišová.

„Milo ma prekvapilo, keď ma tvorcovia pozvali do šou ako porotkyňu jednej časti. Teším sa, akoby som mala byť na parkete aj ja. Podľa prvej časti som videla, že je to silný ročník a všetci tancujú mimoriadne dobre. Ja mám na svoju účasť v Let’s Dance najkrajšie spomienky. Let’s Dance je nádherná šou aj pre divákov, aj pre účinkujúcich. Teším sa na kolegov,“ uviedla v reakcii pre televíziu.

Polnišová súťažila v 3. sérii Let´s Dance, v ktorej sa dostala do samotného finále. Obsadila napokon 2. miesto, víťazom ročníka sa stal Juraj Mokrý. Trojicu finalistov doplnila Adela Vinczeová, ktorá obsadila tretiu priečku.

Markíza však Polnišovú v Let´s Dance ohlásila najmä ako aktuálnu tvár Dunaja, k vašim službám.

Seriál je druhú sezónu po sebe suverénnym diváckym hitom, televízia tak čerpá z jeho popularity aj v nákladnej ťažiskovej šou.

Polnišová patrí medzi najvýraznejšie vedľajšie postavy, stvárňuje bývalú predavačku na oddelení hudby v obchodnom dome Annu Urbanovú.

V druhom kole aktuálneho 9. ročníka Let´s Dance sa tak objavia až štyri herecké mená z Dunaja.

Jedným z horúcich favoritov na finále je po prvom kole Jakub Jablonský, veľkú popularitu u divákov má taktiež Petra Dubayová. Obaja stvárňujú ústredné postavy. V seriáli tento rok skončila Anna Jakab Rakovská, ktorej postava bola zavraždená.

Čítať viac...
Nahor