Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Nové projekty

Prvé zábery sú vonku: Na tomto mieste sa bude odohrávať reality šou Ruža pre nevestu!

Návrat známej zoznamovacej šou pod novým názvom sa blíži, televízia odhalila prostredie, v ktorom bude hľadanie televíznej lásky prebiehať.

Legendárna televízna zoznamka Nevesta pre milionára sa v novej verzii vráti presne o týždeň.

Markíza v piatok 3. marca odštartuje druhú televíznu reality šou tejto jari Ruža pre nevestu, s ktorou na slovenskom trhu po 17 rokoch oživí svetový zoznamovací formát Bachelor.

Šou je už nakrútená

Portál Mediaboom.sk ešte minulý rok exkluzívne informoval, že sa Markíza s formátom Bachelor vybrala do exotického prostredia Turecka, v ktorom nakrútila väčšinu reality šou Ruža pre nevestu.

Televízia ju stihla kompletne vyrobiť už pred niekoľkými mesiacmi, samotní aktéri tak už poznajú výsledok niekoľkotýždňového nakrúcania.

V šou Ruža pre nevestu bude tentoraz ženu hľadať 29-ročný podnikateľ Tomáš Tarr. Ide o rodáka zo Štúrova, ktorý momentálne žije a pracuje v thajskom Bangkoku.

Moderátorom sa stane model a herec Krištof Králik. Markíza sa tak vydala cielením primárne na mladšie ročníky, pred sedemnástimi rokmi pôvodnú šou Nevesta pre milionára moderoval Vilo Rozboril.

Kde sa nakrúcalo

Markíza po prvýkrát zverejnila zábery z miesta nakrúcania reality šou.

Ruža pre nevestu sa bude okrem iného odohrávať v priestore až troch luxusných víl v Turecku, ktoré budú obývať ženích a nevesty.

„Dievčatá túžiace po láske sa stretnú v nádhernej vile, kde sa bude všetko odohrávať. Ich domovom sa stanú luxusné priestory, kde im naozaj nič nebude chýbať. Honosné vily sa nachádzajú v Turecku,“ píše televízia.

Nosná časť šou bude prebiehať v hlavnej a súčasne najväčšej vile, v ktorej bude bývať ženích Tomáš Tarr, celkovo 18 potenciálnych neviest sa rozdelí do dvoch ďalších víl.

Práve na exkluzívne prostredie, známe z tureckých telenoviel, sa bude Markíza v spojení s dvojicou mladých vyšportovaných mužov spoliehať v snahe osloviť televízne najatraktívnejšiu produktívnu ženskú cieľovú skupinu.

Zábery z priestorov nakrúcania reality šou Ruža pre nevestu

Zdroj: TV Markíza

Čítať viac...
Nahor