Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kampaň novinky V siedmom nebi prechádza do ďalšej fázy: Joj nasadila veľké emotívne upútavky!

Iba včera večer odštartovala trhová dvojka ďalšiu fázu kampane k novinke s Vilom Rozborilom. Nové upútavky nájdete nižšie v článku.

Kampaň k novej relácii V siedmom nebi prechádza z nebeského prostredia, v ktorom sa divákom Joj už tretí mesiac zjavuje moderátorský anjel bez krídel Vilo Rozboril, k obrázkom z príbehov, ktoré relácia prinesie na jeseň. V novej fáze proma spúšťa televízia niekoľko veľkých upútavok, ktoré prinášajú zábery z výrob mimo štúdia a poodhaľujú hlavných aktérov, ktorým bude Rozboril pomáhať.

V hlavnom vyše minútovom prome kampane sprevádza emotívne obrázky z príbehov hlas Petra Rúfusa. Promo vrcholí heslami „veľké emócie“ a „veľké príbehy obyčajných ľudí“. Z druhej upútavky sa už divákom prihovára Vilo Rozboril kresliac sedmičku v oblakoch.

Hlavné promo k relácii V siedmom nebi

Rozboril bude na Joj viac pracovať s celebritami a známymi osobnosťami. Súčasťou príbehov budú napríklad Dara Rolins, Celeste Buckingham či bývalý trnavský arcibiskup Róbert Bezák. Zapojiť chce aj politikov, no sebavedomo a s úsmevom dodáva: „Ale len keď rodiny podporia pekne zo svojho a buchnú sa riadne po vrecku.“

Druhé promo novej fázy kampane k relácii

Osobnosti sa budú zároveň výraznejšie zapájať do príbehov a s rodinami strávia viac času ako v Modrom z neba.Od septembra nový typ príbehov V siedmom nebi. Známe osobnosti v akcii. 24 hodín na návšteve u ťažko skúšaných rodín. Nielen o týchto rodinách počuť, nielen ich vidieť, ale ich biedy a trápenia sa priamo dotknúť. A na základe prežitého pomôcť,“ prezradil moderátor na sociálnej sieti.

Šou by mala odštartovať na obrazovke Joj v septembri, potvrdil to už aj moderátor, ktorý dlhší čas avizoval spustenie relácie ešte počas leta. Aktuálne televízia začína vyrábať štúdiá k relácii.

Dara Rolins s rodinou z relácie V siedmom nebi
dara rolins v siedmom nebi

Zdroj: TV JOJ, Mediaboom, Facebook

Čítať viac...
Nahor