Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Kamila Heribanová sa vrátila pred kamery. Nakrúca druhú sériu Mamy na prenájom

Herečka sa vrátila do práce.

Koncom mája Slovensko zasiahla šokujúca správa o smrti mladého herca a hudobníka Dana Heribana, ktorý skonal na akútnu disekciu aorty. Ide o hlavnú tepnu, ktorá zo srdca zásobuje krvou celý organizmus.

Herec po sebe zanechal troch synov a manželku Kamilu Heribanovú.

Kým Heriban bol divákom dobre známy z mnohých projektov, predovšetkým vďaka postave Ďura Brmbalíka zo seriálu Horná Dolná, Kamila Heribanová sa výraznejšie zviditeľnila až tento rok.

Na spoluprácu ju vlani oslovila Markíza do nového denného seriálu Mama na prenájom, v ktorom stvárňuje stabilnú postavu Beáty. Pre Heribanovú ide o doteraz najväčšiu televíznu príležitosť, pred vyše desiatimi rokmi si ešte zahrala v romantickom seriáli Joj Nevinní.

Kým na televíznej obrazovke sa v Mame na prenájom blížila svadba seriálovej Beáty, Heribanová si dala od nakrúcania seriálu pauzu.

Markíza v čase náhleho odchodu Dana Heribana už pripravovala 2. sériu denného seriálu.

„Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,“ povedala pred časom pre Telkáč PR manažérka seriálu Silvia Maťašeje.

Po prestávke sa herečka vrátila medzi svojich seriálových kolegov.

Kamila Heribanová sa po necelom mesiaci opäť objavila na výrobe Mamy na prenájom, v ktorej bude naďalej patriť medzi ústredné herecké tváre.

Markíza momentálne nakrúca 2. sériu, ktorú odštartuje v septembri tohto roka.

„Takto si my v televízii Markíza vychovávame diváka,“ prihovoril sa na sociálnej sieti záberom na skupinku detí z nakrúcania Mamy na prenájom herec Vladimír Kobielsky. V seriáli stvárňuje jednu z ústredných postáv, deda Eda a teraz už aj Heribanovej seriálového manžela.

Na nakrúcaní sa stretol s ďalšími hlavnými hereckými predstaviteľmi – Adamom Bardym, Martinou Zábranskou, Monikou Horváthovou či práve Kamilou Heribanovou.

 

Čítať viac...
Nahor