Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj zmenila vysielací deň novinky Čert nikdy nespí, Markíza hneď reaguje!

Televízie sa začínajú doťahovať.

Krátko na to, ako Markíza zareagovala na nasadenie jojkárskej letnej seriálovej novinky Čert nikdy nespí, s reakciou prišla aj televízna dvojka. Jej kroky opäť neostali nepovšimnuté a hneď na to prišla zmena aj zo Záhorskej Bystrice.

Joj vo svojich programových plánoch odhalila, že nový poviedkový seriál Čert nikdy nespí nasadí na stredy, kde Markíza nakoniec oznámila vysielanie filmov. Tento týždeň sa však rozhodla inak, keď zmenou programu vložila na stredy premiéry Dobre vedieť.

Koliba zareagovala zmenou vysielacieho dňa Čert nikdy nespí, keď seriál presúva na pondelky a uvedie ho 11. júla proti štartu novej série Vo štvorici po Slovensku. Zároveň týmto krokom odsunula český seriál V.I.P. vraždy na čas 22:00 po tom, čo v premiére ostatný pondelok neuspel.

Markíza na tento ťah nadviazala ďalšou úpravou. Dobre vedieť! totiž síce ešte v stredu 13. júla podľa zmeneného programu ostáva, ďalšiu stredu už však šou chýba a opäť o 20:30 avizuje romantické komédie.

Joj na stredy presunula animované a rodinné filmy, ktoré boli pôvodne zaradené na utorok. Týmto krokom tak nadviaže na aktuálne animované filmové stredy. Zároveň sa v programe už dvakrát do týždňa objavuje premiérové Inkognito, ktoré okrem štvrtka pôjde aj v utorok.

Čítať viac...
Nahor