Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začína promovať medializovanú Spoveď s Cinkotom. Nebude to bulvár, upozorňuje (aktualizácia)

Pozrite si upútavku a prečítajte nové informácie o projekte.

O týždeň, vo štvrtok 30. októbra, odvysiela Joj medializovanú Spoveď Dušana Cinkotu. Po tom, čo sa do médií dostala informácia, že sa televízia vybrala za hercom do väzenia, sa o novom formáte začalo výrazne hovoriť.

Joj však pripomína, že nepôjde o čistý bulvár. Napriek tomu, že logo relácie je spracované bulvárnym spôsobom s tučným písmom na červenom podklade, projekt nemá za cieľ škandalizovať. Spoveď nie je bulvárnym vykresľovaním ich života, ani škandalizovanie za každú cenu,“ pripomína televízia. Chce priniesť žáner, aký podľa slov Joj na obrazovkách chýba: Publicistický cyklus rozpráva príbehy známych slovenských osobností, ktoré  prežili vo svojom živote hraničnú životnú situáciu, no dokázali sa s ňou vyrovnať alebo ju pretavili v udalosť, ktorá ich posilnila.

AKTUALIZÁCIA: Podľa informácií TV JOJ bude mať Spoveď stopáž 30 minút. Ako ďalej televízia uvádza, s Cinkotom odvysiela jednu epizódu. Vo štvrtok 30. októbra o 21:40 ponúkne prvý diel z publicistického cyklu. Projekt už o týždeň dostane pauzu, keď televízia predstaví novinku na našom televíznom trhu, nahú zoznamku. Ďalšie nasadenie Spovede zatiaľ nekonkretizuje.

Čítať viac...
Nahor