Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vyhrala aj utorok, O 10 rokov mladší prepadákom na úrovni Divokého Zapadákova! Záverečný duel Slovákov nelákal

Markíza naďalej nevie zdvihnúť utorky po neúspešnom Baby Boome.

O 10 rokov mladší sa stále trápi. Šou, ktorá sa začiatkom tohto roka uviedla v druhom večernom pásme po 21:40, zaznamenala spočiatku úspech a stala po dlhšom čase úspešnou novinkou Markízy. Po nástupe prepadáku Baby Boom však jej čísla začali klesať a nič na tom nezmenil ani presun na 20:30.

O 10 rokov mladší dosahuje v hlavnom večernom slote horšie ratingy ako v období štartu s prvými vydaniami po pol desiatej. Aktuálne sa šou ťahala len k 4,5 ratingu, čo je výkon, na akom sa ustálil ďalší tohtoročný prepadák Markízy Divoký Zapadákov. Share relácie dosiahol iba 13 %. Lídrom bola aj v utorok so zábavou Joj, Nikto nie je dokonalý atakovalo 7 ratingov s podielom pod 21 %. Milujem Slovensko po presune na utorky potvrdzuje stratu divákov, dostalo sa na podiely pod 11 a vyše 12 % (12 – 54/12+). Farma prekročila 20 %.

Na obed sa odohral posledný zápas Slovenska na hokejovom šampionáte. Extra divákov k obrazovke nelákal, hýbať sa mal okolo úrovne 175, 220 a 270-tisíc divákov. Podiely boli opäť vyššie v komerčnej cieľovke, dostali sa cez 38, 41 a pod 43 %.

So spravodajstvom vyhrala Joj, Noviny s podielom pod 25 % sledovalo o vyše pol ratingu viac divákov ako Televízne noviny, tie 25 % atakovali. V celkových číslach Noviny vyhrali o vyše 80-tisíc divákov, dostalo sa pred ne už len Najlepšie počasie, ktoré bolo najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách. Ako jediné prekročilo hranicu 500-tisíc divákov.

 

Čítať viac...
Nahor