Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Joj stupňuje promo na kľúčovú novinku Moja mama varí lepšie ako tvoja, nasadzuje akčnú upútavku!

Kuchárska šou odštartuje ako prvá z jesenných noviniek, na promovanie má televízia posledné dva týždne.

Po teasingovej fáze a dlhšom spote Joj pokračuje v promovaní dôležitej jesennej podvečernej novinky Moja mama varí lepšie ako tvoja veľkou upútavkou. Do vysielania nasadzuje vyše minútový spot, v ktorom naznačuje, čo všetko na divákov v novej šou čaká. „V tejto kuchyni zažijete úplne všetko – veľké prekvapenia, šialenú rýchlosť, stresujúce momenty ale aj zábavu,“ znie upútavkou. Ani v novom prome zatiaľ televízia neodhaľuje dátum štartu.

Kuchárska daily šou Joj sa uvedie ako prvá z jesenných nových projektov televízií. Do vysielania sa po prvý raz dostane v pondelok 17. augusta o 18-tej. Od septembra by jej v tomto čase mal konkurovať nový seriál Markízy Kukučka. Ambíciou šou Moja mama varí lepšie ako tvoja je pozdvihnúť access televíznej dvojky. Ten postupne slabne rovnako ako slabne výkon Súdnej siene. V minulosti skúsila televízia dlhoročnú trvalku nahradiť Sladkým životom, Nákupnými maniačkami, Klanom či Ochrancami, no neúspešne.

Veľká upútavka k šou Moja mama varí lepšie ako tvoja

O šou Moja mama varí lepšie ako tvoja
“Culinary gameshow”, teda kulinárska súťažná show s originálnym názvom „My Mom Cooks Better Than Yours“, pochádza zo Španielska. Ide o úplne nový formát, ktorý spája smiech a varenie do zábavnej šou pre súťaživé rodiny.

Súťažné tímy tvoria dva súperiace páry, každý v zložení rodič a dieťa. Pointou je, že varia len deti a ich rodičia im pri tom môžu pomáhať iba verbálne – dávať inštrukcie a dobré rady, aby ich deti navarili za stanovený časový limit čo najlepšie jedlo. V kritickej chvíli môže rodič do varenia svojho dieťaťa zasiahnuť, to však tímu uberá z časového limitu. Kulinárske výkony potom zhodnotí porota, pričom víťaz získava peňažnú výhru a účasť v ďalšej epizóde šou.

Čítať viac...
Nahor