Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Nové projekty

Joj štartuje novú stanicu bez reklám! Vysielať bude nepretržite, takýto ponúkne program

Televízia spustila novinku zameranú na zábavné programy, skombinuje prvky tradičnej lineárnej televízie s internetovou knižnicou.

Joj rozširuje počet dostupných kanálov na svojej videoplatforme JOJ Play.

Užívatelia si na nej nájdu široké portfólio televíznej skupiny, vrátane športovej, spravodajskej či filmovej stanice, ku ktorým momentálne pribúda komediálna novinka.

Televízna dvojka už odštartovala novú stanicu Play Comedy, na ktorej si po vzore lineárnej televízie nájdu diváci zábavné programy bez toho, aby ich museli na platforme vyhľadávať.

Zároveň dostanú výhodu internetovej služby, keď je celé vysielanie stanice plynulé a neprerušované reklamami. Kanál vysiela nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni.

Čo ponúka

Novinka Play Comedy využíva dostupný archív platformy JOJ Play. 

Do štruktúry internetovej televízie budú zaraďované napríklad akvizičné filmové komédie, Jojka avizuje titulky ako Baby na ťahu, Sráči alebo Jonnesovci.

Na samotnej platforme si ale užívatelia už teraz nájdu aj niekoľko nových česko-slovenských komédií ako Jedeme na teambuilding alebo Nikdy nehovor nikdy.

Stanica bude využívať tiež televízny archív.

Medzi prvými programami boli napríklad staršie vydania glosátorskej šou Sedem, ešte za účasti Milana Lasicu, objavia sa tam aj relácie Heslo, Vtip za stovku, Inkognito alebo seriály Tomáš a Diana, Mafstory, Iveta, Hranica či Profesionáli.

Kde je dostupná

Stanica Play Comedy je prístupná výhradne všetkým platiacim používateľom JOJ Play, a teda v balíku Premium.

„Play Comedy je prístupná exkluzívne len v streamovacej službe JOJ Play. Vďaka tomu si ju môžete vychutnať pohodlne cez natívne aplikácie nielen v smart televízoroch, ale aj v mobiloch, tabletoch, či jednoducho cez prehliadač počítača,“ uvádza Joj.

V platenom balíku nájdu užívatelia všetky stanice televíznej skupiny vysielajúce na Slovensku – TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, JOJ Svet, JOJko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery, CS Horror a najnovšie aj Play Comedy.

 


Návrat Pobrežnej hliadky, Alfa aj Addamsovcov: Odhalený program a dátum štartu Markíza Klasik!Čítajte →

Jojka ešte minulý rok v apríli uvádzala na platforme aj druhý športový kanál JOJ Šport PLUS. Prístupný bol všetkým zaregistrovaným užívateľom, no len vo vybraných časoch.

Televízia jeho vysielanie využila vtedy, keď dochádzalo ku kolízii priamych prenosov viacerých športov.

Na JOJ Šport PLUS sa tak dostali tie zápasy a podujatia, ktoré by za iných okolností mali miesto v živom televíznom vysielaní JOJ Šport, no pre priamy prenos z iného dlhšie plánovaného podujatia ich Joj na svoj športový kanál nevedela zaradiť.

Zdroj: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor