Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Nové projekty

Joj spustila kampaň na jej najväčšiu novú šou roka! Takto bude vyzerať Zlatá maska

Televízia šou nakrútila celú v priebehu februára, dva týždne pred spustením odštartovala kampaň rovno veľkou upútavkou.

O dva týždne vyskúša aktuálny hit medzi nosnými televíznymi šou svoj potenciál v dvoch ďalších krajinách. Na piatky vytiahne Joj v spolupráci s Primou od 20. marca ich veľkú novinku Zlatá maska, ktorá je česko-slovenskou adaptáciou najnovšieho veľkého formátu The Masked Singer, ktorý pochádza z kategórie šou ako Got Talent, Superstar, The Voice alebo Tvoja tvár znie povedome.

Joj na konci tohto týždňa začala po mesačnom nakrúcaní u susedov v Maďarsku s kampaňou na jej ťažiskovú novinku roka. Do vysielania nasadila rovno vyše minútové promo, v ktorom divákom predstavuje nielen princíp celej šou, ale aj prvé mená porotcov, moderátora či zábery priamo z nakrúcania spoločne s maskami, ktoré sú kľúčovou súčasťou celého projektu. Viac o nakrúcaní v maďarských štúdiách nájdete v tomto článku.

Joj a Prima aktuálne potvrdili, že v šou bude vystupovať celkovo dvanásť zamaskovaných spievajúcich osobností, ktoré však nebudú iba speváci. Pod maskami sa môže ukrývať ktokoľvek, koho českí alebo slovenskí diváci poznajú ako herci alebo športovci.

Moderátorom Zlatej masky je Martin „Pyco“ Rausch, ktorý sa do služieb Joj a Primy vracia po piatich rokoch. Ako na sociálnej sieti uviedol generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, v rámci poroty sa v šou budú predstavovať stabilní aj hosťujúci porotcovia, ktorí budú vystupovať v úlohe detektívov pátrajúcich po identite osobností. V porote sa objavia napríklad Michal Hudák, Jiřina Bohdalová, Libor Bouček, Marta Jandová, Celeste Buckingham, Andrea Verešová alebo Jakub Prachař.

O formáte The Masked Singer
Masked Singer je originálna spevácka súťaž, v ktorej sú celebrity zamaskované od hlavy po päty, pričom ich identitu pred ostatnými súťažiacimi, porotcami – hádačmi a divákmi v štúdiu zakrývajú veľkolepé kostýmy a celotvárové masky. Pod maskami sa môže skrývať ktokoľvek, nielen spevák, ale i športovec, moderátor či hocikto neočakávaný. Na identitu osobností pod maskou sa v priebehu šou snažia prísť nielen diváci, ale aj pravidelné známe osobnosti v štúdiu v roli hádačov. Jednotlivé maskované celebrity sa odhalia a zložia svoje masky až po svojom vyradení.

Čítať viac...
Nahor