Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj prekvapuje: Na 20:30 vytiahne nečakaný seriál, môže byť novou konkurenciou pre Farmu!

Do postupného rozbehu jesenných štruktúr neostáva ani mesiac, ešte pred ich oficiálnym potvrdením prichádzajú aj prekvapenia.

Televízie si už postupne vyhŕňajú rukávy a pripravujú všetko na ostrý televízny reštart. Po jarnej koronakríze bude práve jeseň znovuobnovením viacerých programov a plnohodnotných štruktúr, ktoré pandémia minulú sezónu zoškrtala, pričom momentálne sa už začnú rozbiehať viaceré televízne kampane.

Dnes už poznáme prakticky väčšinu jesenných plánov televízií, no Joj momentálne prišla s prekvapením.

Televízii v priebehu augusta dôjde do finále tretia séria premiérového akvizičného seriálu 911, ktorý vysiela v utorňajšom a štvrtkovom prime-time. Na jeseň do tohto času, spoločne so stredou, plánuje druhú sériu rodinného seriálu Nový život, no ešte pred jeho návratom stihne v utorky a štvrtky odštartovať úplne nový seriál.

V posledný augustový týždeň Joj na utorok a štvrtok o 20:30 totiž vytasí prime-time seriál Modrý kód, ktorý bol posilou Primy od roku 2017 až do tejto jari. Od jesene ho vystrieda novinkou, avšak spin-offom Modrého kódu – Sestričky.

Joj rodinný seriál z medicínskeho prostredia, ktorý priniesol spolu vyše 260 epizód, odštartuje v utorok 25. augusta s celovečerným vysielaním dvomi časťami za sebou. Rovnako pobeží aj následne vo štvrtok.

 


Farma 12 pozná všetky kľúčové detaily: Opäť dostane nový koncept, známy dátum štartu série!Čítajte →

Štart Modrého kódu aj jeho nasadenie pritom môže naznačovať, s akou konkurenciou tento rok skúsi prísť Joj voči reality šou Farma. Tá je každú sezónu jasným ťahákom Markízy v druhom večernom pásme.

Nahráva tomu aj fakt, že by sa vysielal v dvojici s rodinným Novým životom, po ktorom by mohol skôr dediť divákov ako odlišné žánrové programy, ktorým sa zväčša proti Farme nedarí.

Joj sa už nákupom od Primy podarilo toto leto pozdvihnúť podvečerný slot.

Akvizícia dennej reality šou Prostřeno, ktorú Prima vysiela už vyše desať rokov, jej dvihla čísla po 18. hodine, pričom sa s ňou začala dostávať nad svoje staničné priemery. Momentálne sa tak situácia v accesse dorovnáva. Na jeseň už Joj plánuje pokračovať s kuchárskou šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

 

Čítať viac...
Nahor