Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj pred letom posilní premiérovú štruktúru: Vráti aj S pravdou von, v máji nakoniec nasadzuje tri programy!

Televízia si predĺži hlavnú sezónu, v čase, keď viaceré hlavné programy končia, Joj so svojimi začne.

Joj pri svojom jarnom programe zvolila opačný postup ako konkurenčné stanice. Kým viaceré programy už v priebehu apríla či mája skončili svoje vysielanie či prešli do vysielania repríz, Joj do štruktúry zaradí rovno tri premiérové programy.

Ako prvých vráti televízia do programu Našich, s ktorými od 14. mája plynule nadviaže v utorňajšom prime-time na skončenú tretiu sériu Prázdnin. Ostane tak verná cieleniu na podobné publikum. Pokračovať bude vo vysielaní štvrtej série, ktorú začala uvádzať vlani na jeseň. Konkurovať jej bude, ako Prázdninám, Dobre vedieť na Markíze. Už od polovice júna by sa však práve v tomto čase mala objaviť novinka komerčného lídra, slovenská verzia reality šou Utajený šéf. Viac v tomto článku.

Joj celkovo svoje premiérové programy štartujúce v máji zaradí do stredu týždňa. Na stredy od 22. mája nasadzuje úplnú novinku Rozum v hrsti s moderátormi Milanom Zimnýkovalom a Marcelom Forgáčom. Striedať sa v nej budú pravidelne dve dvojice osobností, ktoré otestujú svoje schopnosti zamerané na rôzne činnosti mozgu. Konkurenciou bude relácii spočiatku Chart Show, na leto v prvých plánoch avizovala Markíza filmy.

Televízia chce v premiérach i pred letom pokračovať tiež vo štvrtky. Tam aktuálne vysiela nové časti Inkognita, ktoré od druhej časti obchodne najdôležitejšej časti jarnej sezóny opäť vysiela dvakrát do týždňa. Od 30. mája však do programu znovu vracia tohtoročnú novinku S pravdou von, ktorej nové časti medzičasom mala nakrúcať. Práve túto šou Inkognito od apríla vo štvrtky nahradilo. Zostava hercov v relácii by sa meniť nemala, televízia naďalej avizuje ako stabilné tváre Juraja Kemku, Lukáša Latináka, Roba Jakaba a Mariána Miezgu, moderátorom je Juraj Tabaček.

Čítať viac...
Nahor