Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj opäť nakrúca Moju mamu: Koniec nekonečným súbojom, šou prejde veľkými zmenami! Ukázala vynovené štúdio

Šou, ktorá kedysi vrátila Joj podvečer na koňa, dostala po druhej sérii Oteckov prestávku, vrátiť sa má opäť na jeseň.

Tri a pol roka vysielala kontinuálne Joj vo svojom poobednom vysielaní šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá po niekdajšej dennej sérii Markízy Chlapi neplačú prevzala vedenie v podvečernom čase. Až nasadenie ďalšej dennej série Oteckovia vrátilo Markízu do čela accessu, pričom kuchárska šou si pre túto jar vybrala polročnú prestávku.

Joj už pred časom ohlásila opätovné rozbehnutie príprav Moja mama varí lepšie ako tvoja a aktuálne už potvrdzuje znovurozbehnutie výroby. Nakrúcať má od pondelka a do novej série chce priniesť hneď niekoľko zmien aj s úpravou pravidiel.

Televízia má s pokračovaním Mojej mamy rátať na jeseň. Pravdepodobne to s ňou opäť skúsi v čase o 18. hodine, kde pre túto jar vrátila Súdnu sieň a skúšala neúspešne viacero súťažných šou. Ani v jednom prípade sa však nechytila.

Moja mama varí lepšie ako tvoja má v novej sezóne priniesť nové štúdio a zaviesť sériu nových pravidiel. Najzásadnejšou zmenou bude, že neúspešné súťažné dvojice už nebudú vypadávať aj po prvom varení, a zároveň, najúspešnejší už nebudú variť v programe aj niekoľko týždňov.

Televízia zavádza nový týždňový model, keď pre každý týždeň nasadí dve nové dvojice, ktoré spoločne absolvujú päť varení. Každá dvojica tak dostane päťkrát šancu zabojovať o výhru, ktorej výška sa nezmenila. Naďalej sa hrá o 500 eur, spolu tak rodina, resp. dvojica môže nahrať 2 500 eur.

Po novom si rodiny budú môcť nakrúcanie užiť oveľa viac, keď už nebudú po prvom neúspešnom pokuse, kedy neraz pre nervozitu či stres z kamier recept nezvládli podľa predstáv, vypadávať. Každý týždeň sa proti sebe postavia dve dvojice, ktoré budú mať aj v prípade neúspechu šancu na reparát,“ uviedol na sociálnej sieti generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega.

Joj chce zároveň do šou viac zakomponovať špecialistov, ktorí sú popri moderátorovi, Milanovi Zimnýkovalovi, výraznými a populárnymi tvárami programu. Po novom sa stanú súčasťou varenia súťažiacich, ktorým budú s varením v prípade potreby pomáhať.Špecialisti budú prítomní počas varenia priamo v štúdiu a v prípade, ak budú súťažiaci potrebovať poradiť či rovno zachrániť recept, môžu špecialistu privolať na pomoc. Platiť budú rovnaké pravidlá, ako pri každej pomoci, cenou tak bude zrýchlený čas,“ informoval Grega.

Televízia zároveň informovala, že v priebehu šou či na webe sprístupní recepty, ktoré varia súťažiaci, zároveň pridá kamery aj do zákulisia, čím sa chystá oživiť celkové vysielanie. Ukázala tiež prvé fotografie z nakrúcania, ktoré prebehlo vo vynovenom štúdiu.

Čítať viac...
Nahor