Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

KRIMI opäť na Joj! Ostanú už natrvalo?! (aktualizácia)

Aktualizácia 18.3.

Televízia Joj aj v utorok odvysielala spravodajskú reláciu KRIMI na hlavnom kanáli. Urobila tak rovnako ako v pondelok kedy táto „mimoriadna zmena“ televízii v čase od 20:00 pomohla. Pluska prázdne miesto zaplnila tento raz komediálnym seriálom Profesionáli, ktorí mali pôvodne odštartovať už po 19:00, televízia ich však vyposúvala akvizícou Vytunuj mi fáro až za 19:30 čím vyplnili aj čas od 20:00 do 20:30.

————

Pôvodná správa 17.3.: Joj otestovala nové nastavenie! KRIMI odvysielala mimoriadne na hlavnom kanáli!

Spravodajstvo KRIMI dosahuje na Pluske čoraz lepšie čísla, no zároveň oslabuje hlavný kanál Joj. Výkony KRIMI sa čoraz viac začínajú približovať k aktuálnym priemerom Joj, tá včera vyskúšala krimi spravodajstvo odvysielať u seba.

Trhová dvojka stihla v pondelok v priebehu spravodajskej 90-minútovky odvysielať o jednu spravodajskú reláciu naviac. Joj zaradila mimoriadne reláciu KRIMI na hlavný kanál, pričom zachovala jej štart presne o 20:00. Na Plusku zaradila formát Svet zázrakov. Televízia zmestila KRIMI vo vysielaní Joj skrátením hlavných správ Veľké noviny. Po nich zachovala brejk a Šport stihla odvysielať do ôsmej večer. Tento raz však už neboli športové správy umiestnené nešťastne medzi dvomi reklamnými brejkmi, nakoľko po ich skončení už štartovali KRIMI. Tie však mali kratšiu stopáž, televízia ich skončila krátko po štvrť na deväť, čím trvali približne o desať minút menej ako na Pluske. Po KRIMI nasledoval brejk a tradične Najlepšie počasie.

Sledovanosť: Takto dopadol spravodajský pokus Jojky!

KRIMI na Pluske čoraz viac silnejú, čo však neprospieva hlavnému kanálu televíznej skupiny. Jojka sa vďaka nešťastnému nastaveniu brejkov okolo ôsmej a silným KRIMI v istých úsekov stáva dokonca trojkou na trhu, spravodajstvo na Plus neraz Šport na Joj porazí.

KRIMI boli aj v rámci upútavania televízie „mimoriadne vysielané na Joj“, témami však mimoriadne neboli. Joj si tak otestovala, ako diváci príjmu nové nastavenie spravodajskej časti večera, ktorej súčasťou by opäť mohli byť aj stále populárne KRIMI.

Čítať viac...
Nahor