Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj odštartuje svoj najväčší súťažný ťahák v prime-time! Pripravuje sa posilniť problematický slot

Televízia len pred časom spustila nakrúcanie súťažnej novinky Lucky Room, potvrdzuje jej nasadenie už od marca.

Joj sa už pripravuje na spustenie svojho dosiaľ najväčšieho súťažného ťaháku. Iba pred časom odhalila prípravu novej kvíz šou Lucky Room, s ktorou má ambíciu rozdávať dosiaľ najväčšie výhry, aké sa v podobných programoch dali nahrať.

Lucky Room začala televízia nakrúcať iba pred pár týždňami, no s jej nasadením dlho vyčkávať nebude. Veľkosť formátu podčiarkne aj netradičným odštartovaním v prime-time, pričom by nemala nasadiť špeciálny celebritný diel ale priamo odštartovať súťaž.

Do vysielania sa Lucky Room prvýkrát dostane v sobotu 2. marca o 20:35, a teda v deň narodenín televízie. Následne by mala novinkou posilniť podvečerný slot, v ktorom nadviaže na tento rok nasadzované súťažné šou, ktoré jej však voči Oteckom zlepšenie situácie nepriniesli. Aktuálne vysielané Po škole sa má prepadávať viac ako dosiaľ vysielané programy.

Lucky Room by sa tak pravidelne malo začať objavovať v programe Joj od pondelka 4. marca. Očakáva sa denné nasadenie od pondelka do piatka podvečer ako tomu bolo aj v prípade IQ Taxi či aktuálneho kvízu Po škole.

Lucky Room je licencovanou súťažnou hrou, ktorou budú na Slovensku sprevádzať Marcel Forgáč a Barbora Rakovská. Súťažiacim má priniesť možnosť vyhrať dosiaľ najväčší balík peňazí, hrať majú až o 250 000 eur. Viac o formáte v tomto článku.

O súťaži Lucky Room
K výhre sa dostane každý, kto sa chce zabaviť, zároveň dokáže aj poriadne riskovať a nemá zábrany zodpovedať na akúkoľvek vedomostnú otázku. V každej epizóde si zmerajú sily traja hlavní hráči, ktorých úlohou je odpovedať na vedomostné otázky. Každého hráča budú v špeciálnej miestnosti zvanej „lucky room” podporovať jeho rodinní príslušníci alebo priatelia. Práve jeho „parťáci” zohrajú dôležitú úlohu, pokiaľ hráč správne zodpovie otázku, pretože práve oni budú „rozhodovať” o výške jeho výhry. Najdôležitejší moment je práve finále, pretože vďaka finálovej otázke sa bude hrať o tie najväčšie a najrozhodujúcejšie výhry.

Čítať viac...
Nahor