Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj od januára prekope svoj podvečerný program! Moja mama sa prvýkrát nevráti, aká je jej budúcnosť?

Televízia sa od začiatku roka podvečer borí s hlboko podpriemernými výkonmi sledovanosti, od januára to skúsi inak.

Jesenné štruktúry definitívne dobiehajú do cieľa a pre niekoľkoročnú stálicu Joj to bude nateraz znamenať koniec. Televízia aktuálne odvysielala poslednú časť šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá ako novinka na jeseň 2015 zažiarila a patrila medzi značné posily Joj, no od minulého roka stratila dych a nenašla ho záveru tejto sezóny.

Joj s návratom Moja mama varí lepšie ako tvoja po novom roku po prvýkrát neráta. Miesto kuchárskej šou, ktorú túto jeseň presunula do skoršieho slotu pred 17. hodinu, ráta televízia s návratom podvečerných správ na 17:00 a následne s novým scripted seriálom Záchranári a v hlavnom podvečernom slote od 18:25 plánuje zmeniť žáner, keď miesto Súdnej siene nasadí jeden z nových kvízov IQ Taxi s Máriom „Kulym“ Kollárom. Šou, ktorá v minulosti bežala na verejnoprávnej Jednotke v týždennej periodicite tak na Joj pôjde denne.

Budúcnosť Moja mama varí lepšie ako tvoja je aktuálne nejasná. Podľa prvých informácií ju však televízia ponecháva otvorenú, nad formátom ak palicu nezlomila.

Joj svoj nový podvečer odštartuje netradične. Napriek tomu, že budú Záchranári s IQ Taxi vypĺňať jej pracovné podvečery, s uvedením noviniek ráta špeciálne v nedeľu 6. januára, kedy tak môže využiť iné konkurenčné nastavenie a väčšie množstvo divákov pri obrazovke na nalákanie k jej novým programom.

Čítať viac...
Nahor