Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chystá špeciály šou Moja mama varí lepšie ako tvoja! Nasadí ich na večer

Do vysielania sa taktiež pýta Inkognito.

Zábavy bude v televízii ešte viac. Okrem Jednotky, ktorá od polovice septembra uvedie novú zábavnú šou od tvorcov Milujem Slovensko Domov, sladký domov, pripravuje zábavnú novinku aj televízna dvojka.

Tú inšpiroval úspech podvečernej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ku ktorej pripravuje špeciálne vydania. Posilní pritom nimi svoju večernú štruktúru, keď ich chce nasadiť do druhého hlavného okna. Podľa našich informácií totiž s reláciou ráta na čas okolo 22:00 a to v piatky.

Ak sa tieto informácie potvrdia, piatkový večer pozmení svoju podobu už po druhý raz v priebehu dvoch dní. Len včera Markíza zmenila plány, keď pre nástup Hornej Dolnej zaradila Búrlivé víno aj na záver pracovného týždňa, čím odsunula Duel Farmy až na 22:00. Moja mama varí lepšie ako tvoja by sa tak plne prekrývala s farmárskou šou. Duely pritom bývajú najsilnejšie. Moja mama by zároveň doplnila zábavný večer, keď o 20:20 uvádza Jednotka Milujem Slovensko. Po prvý raz by sa špeciály kuchárskej šou mali do vysielania dostať v piatok 25. septembra.

Spoločne so špeciálmi Mojej mamy sa štartuje aj komediálny seriál Andyho Krausa Dvojičky a zábavu na Joj v septembri doplní i na jar otestovaná vzkriesená relácia Inkognito. Tentoraz by sa už mala vrátiť do štruktúry nastálo, patriť by jej mal opäť pondelňajší večer o 20:30. Stať by sa tak malo od 21. septembra.

Čítať viac...
Nahor