Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito opäť štvrtkovým lídrom, Silné reči s rekordom! Sledovanejšie ako pondelkový Kredenc

Stand up comedy show po najslabšom výkone skočila do vysokého nadpriemeru.

Štvrtkový večer drží naďalej Joj pre seba. Opäť sa najvyššie dostalo Inkognito, ktoré aj tentoraz prekročilo 8 ratingov, podiel sa hýbal okolo 23 %. Rex je naďalej podpriemerný, atakovať mal 7 ratingov s podielom len 18,5 %. Markíza si tento týždeň upevňuje celodenný podiel okolo dvadsaťštvorky. Farma sa už dostala do vedenia, v podieli prekročila 21 %, Sedem uhralo rovných 20 %. Joj bola vysoko vpredu v neskorý večer so stand up comedy show Silné reči, ktorá oproti minulému týždňu narástla o približne jedenásť podielových bodov nad 25 % s ratingom 3,7 %. Silné reči sa takto dostali aj pred premiérový Kredenc, ktorý sa v podobnom čase vrátil v pondelok na Markízu. Ten ratingovo atakoval 3 %.

Zlaté časy prekročili v 12+ podiel 13 %, celkovo si ich malo pozrieť menej ako 300-tisíc divákov. Rexa si vybralo 350-tisíc divákov, Inkognito 525-tisíc. Súmrak bossov sa v oboch hlavných cieľovkách hýbal okolo 11,5 %.

Z menších staníc naďalej vedú Profesionáli, v podieli tentokrát získali 7 %, nasledujúci Stážisti na Plus podliezli 5 %. Doma s Nekonečnou láskou oscilovala okolo 4 a 5 %, Univerzálny vojak sa na Dajto dostal tesne nad 4 %. Rovnaký share dosiahla aj Vtierka Castle na Wau, CSI Cyber prekročilo 3 %, Klamári 4 %.

Rodinné prípady podliezli podvečer 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala len nad 15 %. Televízne noviny šli pod 26 %, Noviny so stratou pár desatín ratingu prekročili 23 %. Noviny sa stali najsledovanejším programom dňa, celkovo si ich vybralo cez 585-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke sa najvyššie dostalo Počasie Markízy, ako jediné sa dostalo cez ratingovú deviatku.

Čítať viac...
Nahor