Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hviezda Búrlivého vína a Chlapi neplačú mieri do Joj: Stiahla ju Haláková do ZOO!

Nový seriál Danice Halákovej pozná ďalšie herecké meno. Rozrastá sa zoznam hercov, ktorí s Halákovou spolupracovali na Búrlivom víne a teraz sa objavia v jej seriáli pre Joj.

Popri Jánovi Koleníkovi, Markovi Igondovi či Jozefovi Vajdovi je známe ďalšie meno, ktoré stvárni jednu z hlavných postáv v exotickej seriálovej novinke Joj ZOO. Tím Danice Halákovej stiahol k sebe ďalšieho herca, s ktorým aktívne pracoval na výrobe Búrlivého vína.

V ZOO si totiž podľa oficiálnych informácií zahrá aj Milan Bahúl, ktorý bol hviezdou oboch posledných hlavných seriálov Markízy. V Búrlivom víne sa objavoval v jeho začiatkoch, stvárnil postavu mafiána Alexandra Tótha. Následne ho televízia stiahla do vtedy novej podvečernej série Chlapi neplačú, kde ho diváci poznali ako Vincenta Poláka. V seriáli ZOO si Bahúl zahrá otca Jána Koleníka.

Milan Bahúl s Henrietou Mičkovicovou v Búrlivom víne
burlive_vino_milan_bahul_henrieta_mickovicova

Viac o ZOO: Joj ide do sveta, nový exotický seriál Halákovej natočí i v Afrike! (mapa)

Danica Haláková po odchode z Markízy a tímu Búrlivého vína spoločne s Pavlom Polnerom a Braňom Mišíkom využila v novinke Divoké kone viaceré tváre, s ktorými spolupracovala na výrobe denného seriálu lídra. Od začiatku sa v seriáli objavujú Alena Ďuránová či Robo Halák, v Búrlivom víne sa objavil aj Ivan Romančík, do retrospektívnych obrazov angažovala Haláková Mariána Slováka, ktorý po mozgovej príhode dobrovoľne seriál Markízy opustil. V druhej sérii Divokých koní sa objavia aj ďalšie tváre z Búrlivého vína Edita Borsová a Ivana Kubačková.

Čítajte aj: Rozbehla sa výroba druhej série Divokých koní! Čím chce Joj zaujať? (nové aktuality)

Čítať viac...
Nahor