Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Telemundo

Aktuality

Horúce správy o pokračovaní Skrytej vášne? Mario Cimarro prehovoril o 3. sérii! (aktualizované)

Kým väčšina hercov správy o tretej sérii telenovely zahmlieva, predstaviteľ hlavného hrdinu zaskočil divákov v živom vysielaní televízneho magazínu. Kedy by sa mohli dočkať nových častí? Aktualizácia.

Skrytá vášeň sa na Doma končí.

Po zreprízovaní kompletného pôvodného seriálu prišla ženská stanica s premiérami novej 2. série, ktorá priniesla návrat telenovely po takmer 20 rokoch.

Skrytá vášeň sa v novej podobe objavila takmer kompletne zmenená.

Diváci sa síce dočkali pohľadu na viaceré pôvodné postavy a hlavných hrdinov Juana s Normou, mnohé pôvodné tváre sa do deja nedostali, či ich tvorcovia zakomponovali iba na epizódne. Okrem mnohých nových postáv zároveň Skrytá vášeň ponúkla takmer úplne inú atmosféru, ktorá skôr ako telenovelu pripomínala temnú kriminálku.

Aj to však tvorcom pokračovania kolumbijského seriálu mnohí odpustili a druhá séria patrila takto pred rokom medzi hity na svetovej platforme Netflix. Darilo sa jej aj na Slovensku vo vysielaní ženskej stanice Markízy.

Rekord pred finále 2. série

Skrytá vášeň dokonca pred finále priniesla Doma tohtoročný rekord.

Markíza v posledný týždeň vysielania telenovely ohlásila prepísanie tohtoročného maxima svojej menšej stanice.

V utorok 8. augusta 2023 zažila Doma najúspešnejší deň v tomto roku, keď vystrelila na celodenný podiel na trhu 5,8 % v obchodnej cieľovej skupine. Bežne sa tento rok Doma pohybovala celodenne na úrovni 3 – 4 %.

Postarala sa o to najmä medzi menšími stanicami valcujúca Skrytá vášeň, ktorá dosiahla najvyšší rating v celom vysielaní 2. série. Zároveň bola s oboma časťami dvojkou na trhu po hlavnej Markíze.

Doma takto vyskočila druhá z dvojice utorňajších častí s rekordným ratingom 1,9 % a druhým najvyšším podielom na trhu 14 % v obchodnej cieľovke. Vysoko bola aj prvá utorňajšia časť s ratingom 1,7 % a trhovým podielom 12,8 %.

„Skrytá vášeň obzvlášť oslovila mladé ženy v rámci cieľovej skupiny 12-34, ktoré včera seriálu zabezpečili priemerný podiel na trhu až 20,7 %,“ dodala Markíza.

Skrytá vášeň nabrala na sile v celom finálovom týždni, keď sa stabilnejšie hýbala okolo 10 %. Po rozbehu 2. série viackrát padala k úrovni 6 – 8 %.

Skrytá vášeň 3

Prípadné pokračovanie Skrytej vášne novou treťou sériou je v domácej Latinskej Amerike naďalej sprevádzané vo väčšine skôr špekuláciami než skutočnými faktami.

Médiami viac, ako nové informácie, pravidelne kolujú zrecyklované vyjadrenia ústredných tvárí, staré aj niekoľko mesiacov. V obehu sú navyše tiež zostrihané videá hercov zo seriálu, ktorí v nich majú hovoriť o tretej sérii Skrytej vášne, kým v skutočnosti však v rozhovoroch hovorili o úplne iných seriáloch, v ktorých účinkujú.

Aj preto mnohí fanúšikovia považujú pokračovanie príbehov bratov Reyesovcov a sestier Elizondových za hotovú vec.

Na novej 3. sérii Skrytej vášne by sa ale malo pracovať.

Ako sme prednedávnom informovali, Denník Uno uviedol, že v realizácii už majú byť predprodukčné práce, ktoré zahŕňajú napríklad skladanie hereckého kastingu pre nové časti či výber seriálových lokácií. V príprave majú byť taktiež scenáre a kreovanie dejových liniek nových príbehov.

Televízna spoločnosť Telemundo realizáciu nových dielov však oficiálne nepotvrdila, detaily o tretej sérii naďalej zahmlievajú aj hlavné tváre.

Výnimkou je iba herec Mario Cimarro.

Ten o nových dieloch Skrytej vášne hovoril už počas niekoľkotýždňovej návštevy Slovenska v rámci účinkovania v Let´s Dance, otvorene do médií sa navyše rozhovoril ešte v priebehu mája.

„Fanúšikovia trvali na tom, aby Skrytá vášeň dostala pokračovanie, a tak sme nakrútili druhú sériu. A práve vďaka nim sa bude vyrábať aj Skrytá vášeň 3. Možnosť potvrdiť, že bude tretia séria, pre mňa znamená veľa,“ povedal pre časopis ¡Hola!.

Od sľubných vyjadrení Maria Cimarra následne uplynuli týždne.

Napriek viacerým náznakom oficiálne stanovisko o treťom pokračovaní telenovely naďalej nepadlo.

Cimarro prekvapil

Ticho ale opäť prerušil herec Mario Cimarro.

Ten sa prihlásil v živom rozhovore televízneho magazínu En contanto na ekvádorskej stanici Ecuavisa, kde sa o Skrytej vášni rozhovoril nečakane otvorene.

„Čítam práve jeden vzrušujúci scenár. Je to tretia séria…,“ naznačil v živom vysielaní.

Aktualizácia: Ekvádorská televízia následné slová Maria Cimarra z jej vysielania odcitovala v oficiálnom výstupe. Herec však, podľa všetkého, chcel iba potešiť a pobaviť domácich divákov a dej si vymyslel. Televízia na to vo svojom výstupe po odvysielaní magazínu neupozornila.

„Obraz sa otvára pohľadom kamery spod Juanovho koňa. Ako sa približuje a približuje, je na obzore vidieť ženu – je to Norma s Adánom…“ pokračoval Cimarro v televíznom magazíne.

„Juan na to vytiahne zbraň a povie – ‚Nie, toto nie. Idem do Ekvádoru. Idem nájsť šťastie tam!‘ – a odcvála na konci do Ekvádoru,“ oznámil práve divákom ekvádorskej televízie.

Kto si zahrá v 3. sérii?

Či sa tam presunie aj samotný dej seriálu, je otázne.

O 3. sérii Skrytej vášne doteraz hovorí iba Mario Cimarro, ktorého postava Juana by tak nemala chýbať. Očakáva sa, že v prípade realizácie nových častí bude pokračovať aj postava Normy.

Objaviť by sa opäť mohla tiež nová postava Adána, ktorého hrá Alex Adames. Do seriálu pribudol v novej 2. sérii, pričom bol posadnutý hlavnou hrdinkou Normou, ktorú sa pokúsil znásilniť.

Nie je však isté, aký veľký priestor dostanú a na kom budú tvorcovia stavať príbeh Skrytej vášne tentoraz.

Aj keď si fanúšikovia pôvodného seriálu žiadali viac postáv z prvej série, v deji väčší priestor dostali nové tváre. Medzi hlavnými boli Bernardo Flores a Camila Rojas, ktorí stvárňujú Juana Davida a Muriel. Očakáva sa, že budú pokračovať.

Divákom chýbal napríklad Franco Reyes, ktorého hral Michel Brown.

V pôvodnej prvej sérii vytvoril výraznú dvojicu so Saritou, ktorej predstaviteľka Natasha Klauss pokračovala aj v nových príbehoch. Franco sa však v deji 2. série prakticky neobjavil, keď jeho herec sa k nakrúcaniu pre vyťaženosť v iných projektoch nepridal. Sarity a Franca sa diváci bok po boku dočkali aspoň na konci nových častí.

Kedy bude 3. séria?

Ani v prípade potvrdenia nakrúcania Skrytej vášne 3 sa jej diváci tak skoro nedočkajú.

Už realizáciu 2. série ovplyvnila pracovná vyťaženosť viacerých hercov, čo napokon vyústilo do ich absencie v nových dieloch.

Herec Juan Alfonso Baptista, ktorý hrá Óscara Reyesa, už počas jari uviedol, že je zaneprázdnený prípravou filmov a podobne sú na tom aj jeho kolegovia. Ich spojenie pre nakrúcanie ďalšej sady epizód Skrytej vášne si tak bude vyžadovať viac času.

Prvé správy hovoria, že nakrúcanie 3. série Skrytej vášne nezačne skôr ako o rok.

Diváci by tak, podľa všetkého, nemali očakávať nové diely telenovely skôr ako v roku 2025. Rozhodujúce slovo bude mať televízna spoločnosť Telemundo, ktorá o prípravách nových častí ani len nehovorí.

Čítať viac...
Nahor