Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Trapasy

Markíze sa podaril trapas roka: Dva dni po sebe odvysielala rovnakú predpoveď počasia! (video)

Televízny líder v sobotu poriadne prekvapil divákov. Markíza sa vo svojom najsledovanejšom čase po Televíznych novinách, ktorý sa neraz stáva vôbec najsledovanejším na trhu, dopustila raritného trapasu, aký sa televíziám len tak nestáva.

Markíza v sobotu 20. marca podľa plánu po hlavných správach zaradila klasickú predpoveď počasia, no na deň, ktorý sa práve končil.

Televízna jednotka totiž miesto čerstvého Počasia odvysielala predpoveď z piatka 19. marca a dva dni po sebe tak odvysielala divákom rovnakú predpoveď. Aké počasie ich čaká v nedeľu, sa tak nedozvedeli. Za tip ďakujeme nášmu čitateľovi Jankovi.

Pre televízneho lídra bol trapas o to kontrastnejší, že sa moderátori Televíznych novín na záver spravodajstva venovali prvému jarnému dňu a ešte zdôraznili čerstvú predpoveď pre najbližší deň. „Dnes sa oficiálne začala jar a priniesla opäť chladné počasie, s lokálnymi snehovými prehánkami. Ako bude zajtra a v budúcom týždni povie Mirka v aktuálnej predpovedi,“ zahlásili Viktor Vincze a Zlatica Švajdová Puškárová. Diváci sa jej však nakoniec nedočkali.

Posledné dni sú pritom na netradičné televízne trapasy skutočne plodné.

Iba pred vyše týždňom zahviezdila vo večernej politickej debate Na hrane trapasom redaktorka Jana Krescanko Dibáková, ktorá sa miesto s vlastnými divákmi na záver relácie rozlúčila s priaznivcami konkurenčného sledovanejšieho Na telo na Markíze. Video nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor