Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Službu HBO GO si už na Slovensku môžete kúpiť samostatne

Okrem už dostupných filmových kanálov a služieb HBO v strednej Európe bude obsah HBO GO teraz ponúkaný zákazníkom na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku napriamo. Táto online platforma obsahuje všetky pôvodné seriály, filmy a dokumenty HBO, lokálnu produkciu HBO Europe, veľký výber filmov a seriálov od ďalších poskytovateľov plateného obsahu a tiež filmy a programy pre deti.

Od dnešného dňa – 13. novembra, je pre zákazníkov spomenutých štyroch krajín (Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostredníctvom internetu SVoD služba HBO GO priamo na báze mesačného predplatného. Ďalšie krajiny regiónu budú nasledovať nový obchodný model a priamy predaj bude spustený v nadchádzajúcich týždňoch.

HBO GO umožňuje predplatiteľom prístup ku všetkým sériám pôvodných seriálov HBO ako Hra o tróny, Westworld alebo Silicon Valley. Nechýbajú klasické seriály ako Sex v meste, Sopránovci a The Wire – Špina Baltimoru. Zákazníci budú mať tiež možnosť pozrieť si lokálne tituly HBO Europe, a to vrátane kompletných sérií seriálov ako Horiaci ker, Pustina, Mamon a novú sériu Až po uši. V ponuke je aj veľký výber dokumentárnych filmov.

HBO GO v televíznej premiére uvedie množstvo nových  filmov ako Kráska a zviera, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Ghost in the Shell, ktoré sú súčasťou rozsiahleho katalógu filmov, ďalej viac ako 450 epizód obsahu pre deti a seriály ďalších štúdií a spoločností ako Príbeh služobníčky, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do ponuky navyše každý týždeň pribúdajú nové tituly. Tie sú vo veľkej miere uvádzané súbežne s premiérou v USA.

„Prístup k HBO GO prostredníctvom obchodných partnerov je v strednej Európe veľmi úspešný. Našim cieľom je rozšíriť seriálovým fanúšikom možnosti ako sledovať prémiový obsah HBO. Spustenie predaja HBO GO napriamo zákazníkom v strednej Európe je pre nás prirodzeným krokom po úspešnom štarte streamingových služieb HBO v Španielsku, Švédsku, Dánsku, Nórsku a Fínsku,“ povedal Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Nová verzia HBO GO je dostupná na počítačoch, smartphonoch, tabletoch, Samsung Smart TV, PlayStation 3 a 4, Apple TV a cez zariadenie Chromecast. Každý priamy predplatiteľ HBO GO si môže pridať až päť zariadení a používať dva súčasné streamy naraz. Všetci noví predplatitelia budú môcť HBO GO používať prvý mesiac zadarmo. Platba predplatného prebieha prostredníctvom platobnej karty poskytnutej počas registrácie.

V krajinách strednej Európy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkom aj naďalej ponúkané aj prostredníctvom operátorov, a to ako súčasť televíznych alebo internetových balíčkov.

TS HBO

Čítať viac...
Nahor