Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Habovřesky pri štarte dvojkou, RTVS opäť kraľovala so zábavou! Dominovalo Nikto nie je dokonalý

Relácia Nikto nie je dokonalý sa dokonca stala najsledovanejším nespravodajským programom utorka.

RTVS ide so zábavou karta. Len v piatok sa stala lídrom aj v komerčnej cieľovke s Čo ja viem, teraz si opäť pripomenula víťazstvo s Nikto nie je dokonalý. Relácia bola dokonca najsledovanejšia mimo spravodajských programov, čo jej vyniesol rating 6,5 % s podielom 19 %. V 12+ dokonca vystrelila na vysoký podiel 23 %.

Komerčným staniciam nevyšiel hlavný program. Svokra nedokáže dostať Markízu ani na jej priemer, druhý týždeň po sebe neuspela, tentokrát tesne preliezla 6 % s podielom pod 18 %. Náhle sa do toho prepadla Zoo, ktorá atakovala 5,5 ratingu s podielom len pod 16 %.

Očakávaný súboj nastal pred desiatou, kde sa proti Dobre vedieť! postavila novinka Joj Habovřesky. Vilo Habo u Bučkovcov snažiaci sa o otvorenie ich reštaurácie na prvý raz zaujal takmer 5 % divákov s podielom 19,4 %. Markíza s Dobre vedieť! ale ostala lídrom, keď ju sledovalo 5,5 % divákov s podielom 22 %. Oproti štartu z minulého utorka si novinka mierne pohoršila.

Medzi menšími sitkom Hoď svišťom podliezol 7 %, film Ošetrovateľ sa dostal cez 4 %. Vyskočil Monk s podielmi 5,5 a takmer 6,5 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvým dielom šla pod 5 %. Rozhodujúci úder Jackeho Chana sa dostal na 5,5 %, Kosti na Wau atakovali 2 %, kriminálky CSI Miami a CSI Las Vegas vyskočili na takmer 3 a až pod 4 %.

Podvečer sa do tesného vedenia dostalo Búrlivé víno, ktoré si polepšilo na podiel 20,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala takmer 19,5 %. Televízne noviny šli cez 29 %, Noviny na 24 %.

Ako sme vás informovali, Markíza zásadne prekopala svoje spravodajské pásmo, keď zmenila vysielacie časy Počasia aj Športových novín. Aktuálne najlepší nábeh po Televíznych novinách dáva Počasiu, ktoré má kratšiu minutáž ako v predošlom nasadení o 20:30. Zaradenie za Televízne noviny mu pomohlo, stalo sa dokonca najsledovanejším programom utorka, v podieli uhralo 28 %. Raz tak dlhým Športovým novinám však Markíza ublížila, prepadli sa za všetky večerné spravodajské relácie Joj s podielom pod 22 %. Práve vďaka nábehu po TNkách dokázali byť v minulosti Športové noviny podobne ako včera Počasie na vrchole dňa.

Čítať viac...
Nahor