Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Flašíková sa na Facebooku vysmieva z novej pravicovej strany ex-ministra Miškova

Europoslankyňa je známa svojou svojskou komunikáciou na sociálnych sieťach.

Monika Flašíková-Beňová reprezentujúca Slovensko v Európskom parlamente si opäť raz nenechala svoj názor pre seba. Europoslankyňa z kandidátky Smeru má za sebou už niekoľko kontroverzných káuz vďaka jej vyjadreniam a komentárom na sociálnych sieťach, pričom tento raz si na mušku zobrala zakladateľov novej pravicovej strany.

Iba minulý týždeň oznámil ex-minister Juraj Miškov ambíciu založiť novú liberálno občiansku politickú stranu Slovenská občianska koalícia, skrátene SKOK. Flašíková na svojej oficiálnej stránke priznala, že o novej strane celý víkend premýšľala. Snažila sa pochopiť pohnútky jej zakladateľov a našla ich až v narážke na omamné látky. Celý víkend som premýšľala nad motiváciou zakladateľov ďalšej novej pravicovej strany SKOK. A potom som si prečítala ten názov odzadu,“ píše Beňová. Nakoniec dodáva, že má ísť o fór: „PS: Juraj, šak všetko dobré, to je len moja „konšpiratívna“ radobysranda.“

Beňová nemá problém na sociálnych sieťach zdieľať akýkoľvek názor na akúkoľvek tému. Najnovšie negatívne upútala pozornosť svojím ostrým vyjadrením k cirkvi, na ktorý sa v liste generálnemu prokurátorovi Jaromírovi Čižnárovi sťažoval poslanec Jozef Mikloško. Čižnár posunul sťažnosť krajskému prokurátorovi. Flašíková sa v minulosti nelichotivo vyjadrila napríklad aj na adresu Patrika Švajdu, známa je aj svojským odpisovaním na niektoré urážlivé komentáre občanov, pre ktorých v europarlamente slúži.

benova status miskov skok facebook

Foto: SITA, Michal Burza

Čítať viac...
Nahor