Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Filmová Popoluška valcovala, zaradila sa k najsledovanejším premiéram roka! Vo štvrtok bodovalo Inkognito s Plus

Posledné dva dni vyšli najlepšie Joj, v piatok bola aj celodenným lídrom. Markíza počas večera v podpriemere.

ŠTVRTOK: Štvrtok už tradične ovládlo Inkognito. Relácia si oproti minulému týždňu ešte polepšila, keď si ju malo pozrieť 8,7 % divákov s podielom 23,5 %. Rex stratil, rating sa zastavil na 6,5 % s podielom pod 18 %. Po jeho skončení šla do vedenia Markíza, Farma podliezla 20 %, Sedem sa hýbalo okolo 15 %. Televíziám vo štvrtok pribudli diváci pri obrazovke, nakoľko obe relácie dosiahli slabšie podiely na trhu pri tradičných či vyšších ratingoch oproti iným týždňom. Silné reči po rekorde tvrdo padli do podpriemeru, stratili až dvanásť podielových bodov s podielom podiel 13,5 %. Jednotke vyskočil dokument Súmrak bossov, ktorý u mladších divákov dosiahol podiel až 13,5 %. Zlaté časy v rovnakej cieľovke uhrali vyše 9 %.

Joj významne vo štvrtok dopĺňala Plus. Profesionáli sa hýbali okolo 7 %, večerný film 8 statočných dosiahol až tri ratingy s podielom 9,1 %. Nekonečná láska potvrdzuje pokles z ostatných dní, hýbala sa nad 4 %, Dajto s filmom Total Recall uhralo takmer 3 %. Vtierka Castle na Wau vystrelila na takmer 5 %, Ďalšie kriminálky sa hýbali okolo 2,5 a 3,5 %.

Rodinné prípady sa podvečer prehupli cez 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. Televízne noviny sa dostali nad 24 %, Noviny šli na 23 %.

PIATOK: Vo sviatočný deň zabodovala Joj. Večerná premiéra filmového spracovania rozprávkovej klasiky Popoluška ju vystrelila k ratingom najsilnejších premiér roka, keď si ju pozrelo až 13,2 % divákov s podielom 34,3 %. Hačikó na Nový rok trhol doterajší rekord 13,9 %, Mechanik zabijak 2 v júni na Joj dosiahol rating 12,4 %. Markíze sa v konkurencii Popolušky s nedarilo s Farmou, zatlačená bola aj s Duelom. Celý večer sa hýbala okolo 5,5 ratingu, podiel klasickej časti šiel len cez 14 %, Duel atakoval share 16,5 %. Báječné léta pod psa v komerčnej cieľovke na Jednotke uhrali 9,5 %.

Z menších staníc Na ostrie noža na Plus získalo okolo 6 %, Prenasledované na Dajto sa dostali na 5 %. Nežné vlny na Doma neuspeli s podielom okolo dvojky, Vtierka Castle na Wau prekročila 3 %, Myšlienky vraha sa s dvoma časťami hýbali na takmer 3 a cez 4 %.

Počas dňa sa väčšinu času vo vedení držala Joj, podvečer si televízie pozície vymenili, keď Andílek na nervy na Markíze prekročil 20 %, Percy Jackson: Zlodej blesku Joj uhral okolo 16 %. Televízne noviny sa dostali nad 25 %, Noviny podliezli 24 %. Vďaka Popoluške aj dňu vyhrala Joj piatok celodenne s náskokom vyše troch bodov, prekročiť mala 20,5 %, v prime-time atakovala podiel až 27 %.

Čítať viac...
Nahor