Inkognito opäť štvrtkovým lídrom, Silné reči s rekordom! Sledovanejšie ako pondelkový Kredenc
10. novembra 2017  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Stand up comedy show po najslabšom výkone skočila do vysokého nadpriemeru.

Štvrtkový večer drží naďalej Joj pre seba. Opäť sa najvyššie dostalo Inkognito, ktoré aj tentoraz prekročilo 8 ratingov, podiel sa hýbal okolo 23 %. Rex je naďalej podpriemerný, atakovať mal 7 ratingov s podielom len 18,5 %. Markíza si tento týždeň upevňuje celodenný podiel okolo dvadsaťštvorky. Farma sa už dostala do vedenia, v podieli prekročila 21 %, Sedem uhralo rovných 20 %. Joj bola vysoko vpredu v neskorý večer so stand up comedy show Silné reči, ktorá oproti minulému týždňu narástla o približne jedenásť podielových bodov nad 25 % s ratingom 3,7 %. Silné reči sa takto dostali aj pred premiérový Kredenc, ktorý sa v podobnom čase vrátil v pondelok na Markízu. Ten ratingovo atakoval 3 %.

Zlaté časy prekročili v 12+ podiel 13 %, celkovo si ich malo pozrieť menej ako 300-tisíc divákov. Rexa si vybralo 350-tisíc divákov, Inkognito 525-tisíc. Súmrak bossov sa v oboch hlavných cieľovkách hýbal okolo 11,5 %.

Z menších staníc naďalej vedú Profesionáli, v podieli tentokrát získali 7 %, nasledujúci Stážisti na Plus podliezli 5 %. Doma s Nekonečnou láskou oscilovala okolo 4 a 5 %, Univerzálny vojak sa na Dajto dostal tesne nad 4 %. Rovnaký share dosiahla aj Vtierka Castle na Wau, CSI Cyber prekročilo 3 %, Klamári 4 %.

Rodinné prípady podliezli podvečer 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala len nad 15 %. Televízne noviny šli pod 26 %, Noviny so stratou pár desatín ratingu prekročili 23 %. Noviny sa stali najsledovanejším programom dňa, celkovo si ich vybralo cez 585-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke sa najvyššie dostalo Počasie Markízy, ako jediné sa dostalo cez ratingovú deviatku.