Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 8 potvrdzuje nový koncept, na svete imidžové promo! Je temné a ničivé (video)

Nová séria reality šou odštartuje už o tri týždne.

Farma 8 sa začína divákom ohlasovať už aj vo vysielaní Markízy. Tá nasadila do vysielanie tradičné imidžové promo, ktoré nechýba pred štartom žiadnej série reality šou. Klasicky v ňom hlavnú úlohu zohráva Kveta Horváthová. Tentoraz sa ocitne na statku, ktorým sa preženie ničivá búrka, no nakoniec sa len prebudí zo zlého sna. Nad skutočnou farmou sa však skutočne začne zmrákať. Netradičný motív ničivej víchrice televízia využíva aj pri vykreslení loga šou, s ním väčšinou spája prvok, ktorý bude dominovať danej sérii.

Markíza už skôr avizovala, že ôsma séria Farmy bude nová. V súčasnosti to potvrdzuje. Opakuje, že prinesie nový koncept aj ďalšie novinky. „Diváci sa môžu tešiť na jeden veľmi zložitý mechanizmus, ktorý sme doteraz nemali, ktorý doteraz nebol nikde. Bude veľmi náročný, veľmi nebezpečný a bude ho náročné ovládať,“ naznačil ešte minulý rok jednu z noviniek kreatívny producent Farmy, Samo Jaško.

Televízia pre tento rok zvýšila finančnú motiváciu pre hráčov. Miesto doterajších 50-tisíc eur budú niekoľko mesiacov na statku bojovať o výhru 75 000 eur. Rovnakú výhru ponúkala aj pre víťaza Superstar v roku 2015.

Farma 8 odštartuje obvyklým predstavovacím dielom farmárov vo štvrtok 9. marca o 21:40 po premiérovom Dobre vedieť. Klasické diely potom nastúpia od pondelka 13. marca, ako predbežne plánuje nasadiť päticu epizód v rámci celého týždňa, nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor