Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny prvým sklamaním Markízy, štart druhej série nestačil na Delukse! Seriál mimo správ najvyššie

Nový seriál Joj pri štarte viedol, prilákal skoro stotisíc divákov viac. 

Po Sestričkách a Česko Slovensko má talent slabší rozbeh zažívajú aj Extrémne premeny. I tie oproti výkonom z ich predošlej sezóny zaostali a nenaplnili očakávania svojej televízie. Podľa Stratégií dosiahli Extrémne premeny v komerčnej cieľovke rating 6,3 % s podielom 20,6 % a oproti štartu prvej série tak stratili takmer dva ratingy. Na jeseň 2017 sa ich výkony hýbali od 8 aj ku 10 %.

Na rovnakej úrovni štartoval nový seriál Joj s o desatinu vyšším ratingom, pre kratšiu minutáž oproti šou o chudnutí to znamenalo share 20,1 %. Delukse si pozrelo celkovo 384-tisíc divákov, čo predstavovalo rating 8,2 % a podiel 19,5 %, Extrémne premeny skončili na podiele 15,5 % (12+).

Delukse sa stalo v celkovom počte divákov podľa televízie najsledovanejším nespravodajským programom dňa, preskočilo tak aj Oteckov. Tí zas v komerčnej cieľovke získali rating 6,9 % a podiel 36 %. Celkovo viac divákov už mali v stredu len spravodajstvá, najviac ich mali servisy o počasí, to na Markíze vyhralo deň s 520-tisíc divákmi, Najlepšie počasie nasledovalo s 507-tisíc divákmi.

Čítať viac...
Nahor