Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne pre fanúšikov Chlapi neplačú: Poznáme dátum finále seriálu!

Po dvoch rokoch seriál skončí svoju púť na televíznej obrazovke.

Štyri sezóny ťahala Markíza svoj druhý denný seriál Chlapi neplačú. Tí svoj príbeh túto jar definitívne uzavrú, pričom portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť informáciu priamo z televízie, nakedy Markíza plánuje odvysielať veľké finále seriálu.

Podľa našich informácií má televízia pripravené epizódy ešte na vyše jeden mesiac. Vďaka tomu ho potiahne celý máj až do prvej polovice júna. Poslednú epizódu seriálu by mala podľa prvých informácií Markíza odvysielať vo štvrtok 11. júna v tradičnom čase o 17:50.

Chlapi neplačú sa po prvý raz na televíznej obrazovke objavili koncom leta 2013 v pondelok 26. augusta. Ich pôvodný názov mal byť V dobrom aj v zlom, televízia však zabudla názov registrovať a musela ho prenechať konkurenčnej Joj. Tá ho neskôr využila ako podtitul pre neúspešný seriál Klan.

Na prelome rokov 2014 a 2015 bežali Chlapi neplačú bez prestávky, aj týmto krokom sa Markíza pokúsila zabetónovať všetky kľúčové sloty pre nástup Divokých koní Joj. Podobne sa líder zachoval aj po konci prvej série Búrlivého vína, keď okamžite odštartoval druhú sériu, seriál ťahal počas celého leta 2013 a kontinuálne pokračoval so sériou na jeseň. Chlapi neplačú však pravidelne vysoké nadpriemery mimo sezóny, ako Búrlivé víno v tom čase, neuhrávali.

Chlapi neplačú končia vo vysielaní skôr ako Búrlivé víno, ktoré ťahá už o jednu sezónu viac. Narozdiel od Chlapov pri tom  nebolo koncipované ako daily seriál. Markíza s jeho výrobou plánuje pokračovať aj na jeseň 2015, pre hlboký pád čísel sledovanosti počas aktuálnej jari ho, podľa všetkého, od jesene presunie na súčasné miesto končiacich Chlapov. Ich koniec privítali aj mnohí fanúšikovia seriálu, ktorí súhlasili s nedávnou tvrdou kritikou scenárov zo strany Hany Gregorovej. Ani po presune Búrlivého vína na 18-tu nebude po 20:30 chýbať na Markíze veľký seriál, televízia už pripravuje novinku z prostredia rodinnej pekárne.

Čítať viac...
Nahor