Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne odhalenie návratu Vylomenín na Markízu: Neuveríte, kto má nahradiť Rozborila!

Markíza už nepriamo potvrdila, že sa pohráva s myšlienkou oživiť jednu z jej najpopulárnejších značiek, dlhšie sa pritom šušká aj o Rozborilovom následníkovi.

Iba včera sme vás exkluzívne informovali o zámere Markízy vrátiť po deviatich rokoch na obrazovku legendárny formát Vilomeniny. Vo svojom čase patril k vôbec najúspešnejším programom a najsilnejším značkám televízie, zrušený bol na jar 2008 po náhlom poklese sledovanosti. Prvýkrát sa na Markíze objavil v roku 2000.

Markíza opätovné otvorenie formátu potvrdila registráciou ochrannej známky na Úrade priemyselného vlastníctva, kde si nechala zapísať spisovnú podobu názvu – Vylomeniny. Dôvodom je, že súčasťou novej generácie relácie už nebude Vilo Rozboril, ktorý pracuje pre konkurenčnú Joj.

V súvislosti s návratom Vylomenín na obrazovku sa pritom v zákulisí už niekoľko dní skloňuje aj meno Rozborilovho nasledovníka. Markíza by mala mať vybraného jasného favorita, pričom chce do tejto úlohy využiť tvár, ktorú už rok aktívne ťahá do popredia. Rozborila by vo Vylomeninách mal totiž nahradiť Viktor Vincze, ktorý v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie tváre televízie. Ten je pritom tvárou spravodajstva.

viktor vincze prve televizne noviny

Otázne naďalej ostáva, akú podobu Vylomeniny dostanú. Podľa zákulisných informácií však nad verziou, ktorú vysielala Prima, neuvažuje a vrátiť chce podobný formát, aký diváci roky poznali z vysielania Markízy. Na Vinczeho by tak v tomto prípade čakala mimoriadne náročná úloha, nakoľko Rozboril bol v čase vysielania programu kľúčovým prvkom úspechu. S výrobou nových Vylomenín by televízia mohla začať aj v tejto sezóne.

Čítať viac...
Nahor