Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Exkluzívne: Na Doma mieri turecký hit, poznáme dátum štartu telenovely Láska na prenájom!

Ženská stanica Markízy bude s premiérovými telenovelami pokračovať aj od nového roka.

Pred dvomi týždňami sme vám ako prví priniesli prehľad plánov stanice Doma pre rok 2022.

Kým naďalej televízia mlčí ohľadom návratu populárnej telenovely Sila ženy, ktorej fanúšikovia druhý rok čakajú na odvysielanie premiérovej finálovej série, Doma pripravuje do vysielania minimálne dva nové seriály z Turecka, ktoré odvysiela v hlavnom vysielacom čase o 20:30.

Najnovšie už pritom poznáme, s ktorou telenovelou stanica otvorí rok 2022.

Doma aktuálne vo večernom vysielaní ponúka tureckú sériu Dve tváre Istanbulu, ktorá do finále dôjde ešte v priebehu tohto roka.

 


Dokedy na Doma pobežia Dve tváre Istanbulu? Poznáme plánovaný dátum veľkého finále!Čítajte →

Následne vo zvyšku decembra stanica nasadí do večerného vysielania ako už tradične romantické a vianočné filmy, s ktorými vyplní program až do konca roka. Po krátkej prestávke sa však Doma k vysielaniu tureckých telenoviel vráti.

Stanica otvorí nový rok jednou z aktuálne najúspešnejších noviniek vo svete.

Prvou telenovelou Doma v roku 2022 sa stane čerstvá novinka z Turecka Sen Çal Kapımı (Love Is In The Air), ktorá u nás pobeží pod názvom Láska na prenájom, pričom dostane prednosť pred druhou ohlásenou novinkou pre budúci rok Sen Anlat Karadeniz (Lifeline).

Láska na prenájom je v súčasnosti jedným z najsilnejších tureckých titulov, ktorý sa dostáva do vysielania po celom svete. Ide o čerstvú novinku, ktorá mala premiéru v roku 2020 a do finále v domácej krajine došla len tento rok na jeseň.

Doma s horúcou tureckou novinkou počíta vo vysielaní od začiatku nového roka.

Nová telenovela Láska na prenájom podľa našich informácií odštartuje rovno od pondelka 3. januára 2022, v tradičnom nasadzovaní od pondelka do štvrtka.

Doma by mala opäť vysielať dve časti telenovely za večer, celkovo by mala mať k dispozícii viac ako 150 častí nového seriálu. Vo vysielaní by jej tak mohol vydržať približne do mája.

Hlavné postavy v seriáli Láska na prenájom stvárňujú herci Hande Erçel, Kerem Bürsin a Bige Önal. Od zväčša dramatickejších telenoviel sa líši svojím žánrom, keď ide o romanticko-komediálnu sériu a priblíži sa tak skôr k známemu tureckému seriálu Láska na druhý pokus.

Dej seriálu Láska na prenájom
Eda Yildiz je mladá krásna kvetinárka, ktorá sama investovala do svojho vzdelania. Tvárou v tvár musí čeliť problému, keď jej zrušia medzinárodné štipendium. Bez neho nebude môcť pokračovať v štúdiu a zostane jej iba maturita… Za všetko môže jeden muž – bohatý a atraktívny architekt Serkan Bolat. Serkan navrhne Ede, že jej štipendium vráti, keď bude dva mesiace predstierať, že je jeho snúbenica. Hoci Eda šokujúcu ponuku najprv odmietne, napriek svojej nenávisti k tomuto mužovi, je neskôr donútená Serkanov návrh prijať. Kým spoločne predstierajú, že sú zasnúbení, začne sa medzi nimi rozvíjať vášnivý a turbulentný vzťah. Pretože láska je zložitá a preto je taká úžasná…

Čítať viac...
Nahor