Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj pre túto jar pripravuje úplne novú zábavnú šou! Režisérom Jeffo Minařík

Televízia posilní svoj zábavný obsah.

Všetky novinky Joj pre túto jar ešte známe nie sú. Televízia do vysielania pripravuje úplnú novinku, o ktorej sa nezmienila ani v brožúre pre klientov na tento rok a mlčala o nej až doteraz.

Novinka sa bude volať Vtedy na Západe, televízia aktuálne k takémuto projektu spúšťa aj spot. V ňom naznačuje, že bude postavená na diváckych príbehoch, ktoré začala zháňať. Vaše trapasy, divoké svadby a veselé pohreby, prvé rande, posledné rande alebo iné neuveriteľné životné príbehy vyrozprávame s napätím ale najmä s humorom,“ avizuje Joj. Vyrozprávať ich bude chcieť vlastným spôsobom.

Logo šou Vtedy na Západe
vtedy na zapade_1

Televízia pre posielanie námetov od divákov využíva známu značku Bakalári, ktorú chce, ako sme vás exkluzívne informovali, sama oživiť. Či to urobí prostredníctvom tohto projektu, je otázne, podľa našich informácií chce vyrábať klasických Bakalárov. Za každý spracovaný príbeh v šou Vtedy na Západe ponúka Joj až 300 eur.

Nový projekt Vtedy na Západe sa podľa našich informácií objaví vo vysielaní Joj ešte túto sezónu. Je možné, že sa tak stane v apríli. Pod novinku sa má režisérsky podpísať Jeffo Minařík, ktorý pre televíziu vyrábal najmä veľké projekty ako Česko Slovensko má talent, X Factor či galavečer Slávik. V poslednom čase však pre televíziu pripravuje aj ďalšie formáty. Vyrába kuchársku šou 15 minútový kuchár, pripravuje tiež veľkú šou s pracovným názvom Horúčka sobotnej noci. Pôjde o návrat varietného formátu, viac v tomto článku.

Spot k šou Vtedy na Západe

Čítať viac...
Nahor