Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvaja na jedného potvrdzujú nový vysielací deň, šou Adely a Dangla chce Markíza nasadiť pravidelne!

Vyše roka trvalo televízii nasadiť nové vydanie šou, ktorá jej pri štarte zabodovala, opäť si vystrelí zo svetového športovca.

Markíza sa už pripravuje na návrat novej zábavnej šou Dvaja na jedného. Vlani vo februári uviedla iba jej pilotnú časť, v ktorej bola hosťom Dominika Cibulková, pričom značne zabodovala. Okrem toho, že sa jej nachytávky stali virálnymi na sociálnych sieťach, uspela aj na obraze, kde si ju pozrelo 11,9 % divákov s podielom 30,5 %.

Kým pri svojej premiére šou Dvaja na jedného našla miesto v nedeľnom prime-time, aktuálny návrat už prebehne v nový vysielací deň. Ako sme informovali, Markíza má v pláne nasadiť šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla na stredajšie večery, kde teda nahradí inú Adelinu šou, Chart Show. Práve v tento deň Markíza odskúšala pilotom aj neúspešnú novinku s Danglom Hypnoshow. Dvaja na jedného sa na obraz vrátia v stredu 13. marca.

Pokým vlani televízia nasadila v prípade Dvaja na jedného iba pilot, medzičasom pripravila už viacero častí, s ktorými chce teraz vyrukovať na obraz. Novinka by tak mala bežať v stredy pravidelne. Vlani na jeseň však Markíza napríklad v stredajšom prime-time striedala šou Dobre vedieť a Chart show, z ktorej mala vyrobených iba pár častí a uvádzala ju občasne.

Po tom, čo sa v úvodnom vydaní Dvaja na jedného obeťou moderátorov stala tenistka Dominika Cibulková, bude aj v druhej časti hosťom športovec. Markíza zlákala do programu svetového futbalistu Mareka Hamšíka. Podľa zákulisných správ mala do šou osloviť aj Petra Sagana.

Čítať viac...
Nahor