Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dostal nový projekt? Joj začala intenzívne promovať Zlatú nádej s Rozborilom, zisťovali sme, o čo pôjde!

Rozboril sa aktuálne okrem upútaviek na Siedme nebo objavuje aj v ďalších spotoch.

Začiatkom roka 2014 prešiel dlhoročný moderátor Markízy Vilo Rozboril do konkurenčnej Joj. Za prestupom pôvodne stál údajný veľkolepý televízny projekt, ktorého moderovania sa mal zhostiť práve Rozboril, no po zmene vedenia televízie z týchto plánov zišlo. Miesto toho moderátor oživil televízny projekt o pomáhaní pod názvom V siedmom nebi, s ktorým je na obrazovke Joj už šiesty rok.

Medzitým stihol Rozboril dostať aj sezónny samostatný formát Tanec snov, ktorý na jar 2015 nahradil v nedeľnom prime-time Siedme nebo. Na jeseň 2016 k tomu naznačil možnú realizáciu formátu zábavného žánru, ktorým by mohol nadviazať na niekdajšie Vilomeniny, túto značku pritom oživila na jar 2017 Markíza. Do nových Vylomenín miesto Rozborila angažovala moderátorsky Jána Tribulu, a tak sledovanosťou aj dopadla. Pôvodne sa ako o moderátorovi hovorilo o Viktorovi Vinczem.

Aktuálne sa pritom Rozboril okrem upútaviek na V siedmom nebi začal objavovať aj v spotoch na projekt s názvom Zlatá nádej. Tú televízia pripravuje v spolupráci so štátnou lotériovou spoločnosťou Tipos, s ktorou v ostatnom čase rozbehla viacero spoluprác.

Podľa našich informácií však televízia spoločne s moderátorom nechystá samostatný televízny program, Zlatú nádej má pripravovať ako špeciálnu súčasť Siedmeho neba, s ktorou by na obrazovky mohla prísť ešte v tejto jarnej sezóne.

Zlatá nádej je zameraná na hľadanie najväčších športových talentov na Slovensku, ktoré jedného dňa môžu vybojovať pre našu krajinu zlatú medailu. Rozboril v upútavke vyzýva divákov, aby ak poznajú takúto športovú nádej, prihlásili ju do projektu.

Čítať viac...
Nahor