Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma vytiahne na sviatky všetko s témou Vianoc, Dajto staví na akciu a veľkú novinku

Poznáme predbežnú vianočnú štruktúru menších staníc Markízy.

Doma aj tento rok pripraví pre svoje diváčky a divákov mimoriadne nabitý program s vianočnou tématikou. Klasické romantické filmy či komédie zaplnia jej vysielanie už od vianočného víkendu, Vianoce či Santa sa budú ukrývať takmer v každom titule menšej stanice.

Na Štedrý deň sa o ôsmej ráno zobudí Postrach Nicolas, po ktorom sa však začnú tie pravé Vianoce plné lásky nasledované hľadaním skutočnej Vianočnej lásky. Po obede sa po prvý raz v živote vlastnej vnučky objaví jej Starý otec na tieto Vianoce, kedy si budú môcť obaja k sebe nachádzať cestu. Vianočný pozdrav na Posledné Vianoce bude predchádzať hlavnému titulu štedrovečerného vysielania, vojnovej romantickej snímke Drahý John, v ktorej hrá aj hviezda Channing Tatum. O 20:00 Doma ponúkne komédiu Rodinné Vianoce.

Drahý John
drahy john

Na 1. sviatok vianočný to už bude skôr samý Santa než Vianoce. Ráno okolo ôsmej si bude Santa hľadať manželku a dúfať, že s ňou zažije okrem zlatej svadby aj Zlaté Vianoce. Nejedna žena nájde vo svojom boji za pokojné sviatky uspokojenie pred obedom vo filme Na Vianoce nepečiem. Ženské srdce však pookreje po hľadaní Priateľa po stromček v romantickom filme Vianoce u Tiffanyho pred 15-tou hodinou. Hneď na to sa budete môcť spoznať so Santovou dcérou Annie Claus prichádzajúcou do mesta. Od 18-tej Doma pripravuje snímky uvádzané v originálnom názve My Santa, Oh Christmas Tree a okolo desiatej večer A Fairytale Christmas.

Na 2. sviatok vianočný sa už Santa Claus bude ženiť, pričom so svojou manželkou zažije rovno druhé Zlaté Vianoce. Pred obedom sa strážny anjel dievčaťa postará o to, aby neprežila život bez lásky vo filme Three Wise Woman, pričom od jednej popoludní Doma zreprízuje tri večerné snímky z predošlého dňa. Okolo 18-tej spoznáte Lásku na Vianoce a taktiež zažijete Perfektné Vianoce a o desiatej budete svedkami vianočného zloženia sľubu – Dnes sa polepším.

V zajatí kódu
v zajati kodu

Dajto bude počas sviatkov akčné a ponúkne program pre mužov, ktorí budú chcieť vianočnú náladu vymeniť za akciu. Na Štedrý deň po poobednej komédii Špinavý Joe nasadí Dajto pravú akciu s množstvom známych mien vo filme Uhol pohľadu, o 17-tej ho bude nasledovať Stalloneho rodinný akčák Do útoku. O siedmej aj Dajto ponúkne rozprávku a to animovaný film s Tomom a Jerrym Robin Hood, o 20:15 sa už vráti k napätiu v trileri s Antoniom Banderasom a Morganom Freemanom V zajatí kódu. Večer od približne desiatej zakončí hitom Expendables: Nezničiteľní.

Tom a Jerry budú deťom spríjemňovať večery o siedmej aj na dva vianočné sviatky. V ten prvý sa premiéry dočká očakávaný seriál Under the Dome (viac o seriáli), ktorý však Dajto, minimálne v rámci prvej série, odbije veľmi rýchlo. Stanica ho odštartuje vo štvrtok 25. decembra o 20:15 a to rovno štyrmi časťami za sebou, maratón tak pretiahne za polnoc. Seriál sa stane kľúčovým programom stanice pre nasledujúce večery, keď zvyšných 9 častí prvej série podľa našich informácií odvysiela v nasledujúce tri dni a seriál sa stane hlavným titulom od 20:15 až do nedele 28. decembra.

Under the Dome
under the dome 4

Čítať viac...
Nahor