Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma svoj hlavný tromf ešte neodkryla: Indická nevesta večer nepôjde! Dátum štartu známy

Stanica už odhalila zámery s prvou indickou telenovelou u nás.

Cez víkend ženská stanica Doma odštartovala promo na úplnú orientálnu novinku, keď sa chystá nasadiť vôbec prvú indickú telenovelu u nás. Nový seriál Indická nevesta sa napriek pôvodným náznakom hlavnou telenovelou Doma nestane a Lásku na druhý pokus nevystrieda.

Telenovelová novinka sa uvedie po prvý raz v pondelok 8. februára, pričom nájde miesto v slote po seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov. Na čas tento slot vyplní strojenie mexickej premiérovej telenovely Nezlomná Valentína, toto nastavenie je však len dočasné.

Od spomínaného 8. februára sa bude Nezlomná Valentína vysielať v dvoch častiach za sebou od 14:50. O 16:45 ju vystrieda Indická nevesta, ktorá má vyhradená hodinový slot do 17:40. Doma bude vysielať dve časti po sebe, priemerne sa dĺžka epizód indickej série pohybuje okolo 25 minút. Celkovo má stanica k dispozícii 444 častí.

Doma tak bude od februára vysielať až dve premiérové telenovely popoludní. V hlavnom telenovelovom okne bude ešte aj druhý mesiac v novom roku bežať komediálna turecká séria Láska na druhý pokus.

O telenovele Indická nevesta
Indická nevesta rozpráva príbeh o mladom aristokratovi menom Saraswatichandra Vyas, ktorého volajú Saras. Jeho matka Saraswati spáchala samovraždu, keď bol ešte dieťa, otec, Laxminandan Vyas, sa po jej smrti znovu oženil so sebeckou ženou Gumaan, s ktorou majú dobrého chlapca Dannyho.

Laxminandan zariaďuje Sarasovu svadbu so študovanou Kumud Desai, dcérou jeho najlepšieho priateľa. Avšak Saras je stále zničený zo smrti matky a svadbu odmieta. Jeho srdce ho ku Kumud však stále ťahá a nakoniec sa za ňou vydávado jej dediny Ratnagari, kde si dvojica nachádza cestu nielen k sebe ale aj do hĺbky sŕdc.

Po čase Saras natrafí na list, ktorý zmení jeho život. Napísala jeho nebohá matka, v ktorom sa dozvedá, prečo sa rozhodla spáchať samovraždu. Dôvodom je Gumaan, ktorá mala so Sarasovým otcom pomer ešte v čase, keď Saraswati žila. Saras sa rozhodne opustiť rodný dom, pričom sa rozpadá aj jeho vzťah s Kumud. Už sa viac nepovažuje za syna bohatého otca a myslí si, že ako chudobný človek nemá čo Kumud ponúknuť. Kedykoľvek sa však Saras a Kumud snažia od seba vzdialiť, život ich vždy opäť spojí dohromady…

Čítať viac...
Nahor