Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma sa večer zmenou kriminálky potopila, NCIS okamžite skončilo! Ako odštartovala Indická nevesta?

NCIS v pondelok prepadlo najtvrdšie, Doma to očakávane nenechala len tak.

Doma sa  pokúsila zmeniť kriminálku v hlavnom večernom slote, keď Mentalistu vystriedala za NCIS: Námorný vyšetrovací úrad. Mentalista bol pritom prvou kriminálkou v roky budovanom krimi slote okolo 20:30, ktorá jej skutočne zafungovala a dokázala ju v tomto čase zastabilizovať v nadpriemeroch a nateraz nebude len prvou ale aj jedinou.

NCIS sa totiž na Doma neuchytilo. Od prvého dňa stanica zaznamenala v hlavnom krimi slote značný úpadok divákov, tento pondelok dokonca značne prepadla, keď mala v podieli uhrať len 1,9 %. V ratingu k tomu spadla pod jedno percento, pričom Mentalista ju vedel dostávať nad 2 %.

Po pondelňajšom výbuchu sa už Doma podpriemerným výkonom NCIS prizerať nechcela a okamžite zmenila program. Už v utorok vrátila do slotu Mentalistu, ku zmene operatívne nasadila aj upútavku. Mentalista sa bude vysielať opäť v pondelky až štvrtky, pobeží jeho druhá séria.

V pondelok zároveň stanica uviedla novú telenovelu, keď odštartovala vôbec prvú indickú telenovelu Indická nevesta. Po intenzívnej kampani sa jej podarilo na prvý raz uspieť, vydarila sa jej najmä druhá časť, keď mala uhrať ratingy 1,6 a 2,1 % s podielmi 7,9 a 9,4 %. Už s prvou časťou Indická nevesta prekonala výkon večernej telenovely Láska na druhý pokus, ktorá vyvrcholí budúci týždeň. Tá šla v ratingu len cez jedno percento. Oproti niekdajším silným telenovelám tak aj táto turecká séria stráca. Od 22. februára ju nahradí ďalšia turecká novinka Kúsok zo mňa.

Čítať viac...
Nahor