Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť ku koncu leta opäť padá, premiéry sa môžu z jesenného programu vytratiť!

V utorok bola zábava naprieč stanicami vlažná, Dobre vedieť začína opäť padať do hlbších podpriemerov ako na jar.

Dobre vedieť! môže dostať prestávku. Šou, ktorú s úspechom Markíza nasadila koncom jari 2016 a stala sa nakoniec jednou z mála istôt nasledujúcej jesene, už tento rok tak úspešná nie je. Na jar napriek premiéram pravidelne padala pod priemer stanice a napriek nárastu letných repríz sa opäť začína prepadávať. Aktuálne sa podiel zastavil iba na úrovni 16 %.

Čoskoro pritom šou môže zmiznúť z obrazovky. Markíza pre jeseň 2017 avizovala Dobre vedieť! v staronovom čase, keď ju plánovala vrátiť z pol deviatej na pôvodný čas ešte z minulého roka – 21:40. Vysielať ju chcela vo štvrtky po Rexovi, kde sa však najnovšie podľa všetkého zaradí nová séria Farmy. Tá by z programu mohla vystrčiť aj slovenskú Zámenu manželiek, ktorú zas Markíza plánovala na utorky po Extrémnych premenách. Dobre vedieť! tak môže Markíza dopriať oddych, podobne ako Chart Show, ktorú bude mať televízia v zálohe, no aktuálne s ňou v programe neráta.

Z ďalších utorňajších programov sa v utorok na 20:35 vrátilo Nikto nie je dokonalý, reprízový diel uhral podiel pod 16 %. Nasledujúca neskoršia repríza mala ísť okolo 15 %. Búrlivé víno uhralo podiely pod 15 a nad 19 %, Čo ja viem na Jednotke získalo 9 resp. 10 % (12 – 54 / 12+).

Z menších rastie Doma, ktorej Nekonečná láska uhrala vyše 5 a 6 %, Pomstiteľ na Dajto prekročil 5 %. Plus s filmom Na dostrel atakovala 4 %, kriminálky CSI na Wau šli cez 3 a pod 5 %

Susedské prípady sa dostali nad 20 %, Súdna sieň cez 18 %. Televízne noviny uhrali okolo 25 %, Noviny pri minimálnom ratingovom náskoku vyše 23 %. Celkovo mali vyhrať o približne 95-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v 12 – 54 stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor