Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dila ide do finále, aké telenovely Doma chystá? (aktualizácia)

Doma ukončuje ďalšiu premiérovú tureckú sériu.

Ženská stanica Doma aj túto jeseň pokračovala v tradícii premiérových tureckých sérií okolo 21:40, keď v tomto slote odvysielala celú telenovelu Dila. Tá sa nadchádza vo svojom finále, pričom po jej skončení sa bude Doma až do konca roka profilovať po pol desiatej romantickými vianočnými filmami.

Nie je to prvý raz, čo stanica telenovely na istý čas v tomto slote opustí. Podobne ako v lete by to však malo byť len krátkodobo, Doma už potvrdila, že od budúceho roka pokračuje v nasadzovaní premiérových tureckých sérií.

Aktualizácia: Jednou z najdiskutovanejších je aktuálne telenovela Karadayı, ktorá by sa mohla na Doma čoskoro objaviť. Stanica by jej výberom mohla trafiť do čierneho, nakoľko jej hlavnou hviezdou je Bergüzar Korel známa z telenovelového hitu Markízy Tisíc a jedna noc. Markíza sa dodnes herečke na svojich stránkach venuje, a to aj v súvislosti s telenovelou Karadayı. Markíza aktuálne na svojich stránkach nepriamo poprela, že by túto telenovelu mala od najbližšieho januára nasadiť.

Telenovela sa do svojho finále dostala len v júni tohto roka. Vysielať sa začala v októbri 2102. Celkovo vznikli tri série so spoločne 115 časťami. Tie bude môcť opäť Doma rozdeliť, nakoľko sa ich dĺžka pohybuje okolo 100 až 130 minút.

Doma sa pripravuje aj na premiéru novej mexickej telenovela. Už v priebehu tejto jesene chcela do vysielania nasadiť sériu Soy Tu Dueña, ktorú uvedie pod názvom Nezlomná Valentína. Vysielať sa mala v poobedných hodinách spoločne s telenovelou More lásky. Nakoniec ju Doma uvedie až od budúceho roka, podľa prvých informácií tak spraví hneď na jeho začiatku. Telenovela má celkovo 146 epizód.

O telenovele Karadayı
Hlavný hrdina Mahir bojuje za spravodlivosť, keď sa snaží dostať z väzenia svojho otca Nazifa. Pripojí sa k súdnemu procesu v Istanbule ako advokátsky koncipient v boji za otcov prípad, no osud sa vyberie vlastnou cestou. Stojí pred ťažkým rozhodnutím – musí si vybrať medzi krásnou sudkyňou otcovho prípadu Feride, ktorú hrá Bergüzar Korel, a jeho otcom. Príbeh sa odvíja na pozadí Istanbulu z roku 1970 so všetkým jeho šarmom a mystikou.

karadayi

O telenovele Nezlomná Valentína
Valentína mala na prvý pohľad šťastný život – bola krásna, zdedila po rodičoch veľký majetok, mala úspechy v kariére a myslela si, že našla vyvoleného muža Alonsa. Život sa jej však jedného dňa otočí, keď zistí, že Alonso ide len po jej peniazoch a spoločne s jej vlastnou sesternicou, s ktorou Valentínu podvádza, spriada tajný plán ako ju obrať o peniaze. Tieto životné skúsenosti Valentínu trpko poznačia.

soy-tu-duena neskrotna valentina

Čítať viac...
Nahor