Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detaily o novom romantickom seriáli Joj: Zápletka ako z telenovely, tvorcom aj Haláková!

Novinka dejovo pripomína turecké série, jej obsah však bude zhustený do malého počtu epizód.

Televízna dvojka prednedávnom ohlásila okrem iného aj prípravu romantického seriálu, o ktorom však nepovedala viac. Aktuálne sú známe už viaceré podrobnosti od názvu, deja či hereckých mien.

Seriálová novinka, na ktorej má ako kreatívna producentka pracovať po seriáloch Divoké kone a Zoo Danica Hričová (Haláková), sa bude volať Kaderníčka a prinesie príbeh ženy, ktorá sa chystá pomstiť svoju sestru. Informovali Stratégie.

Hlavnou postavou seriálu bude Vika, ktorú stvárni neopozeraná herečka Monika Horváthová (titulná fotka, z filmu Celebrity). Tá nachádza svoju sestru mŕtvu a rozhodne sa ju pomstiť. Opúšťa rodnú dedinu, rodinu aj priateľa a prichádza do Bratislavy, kde sa zamestná v kaderníctve u Yvanna. Vyhľadá otca sestrinej dcéry Mareka, ktorého obviňuje za psychické problémy jej sestry. Zahrá si ho Marek Geišberg. Po čase zistí, že sa doňho zamilovala a jej život sa skomplikuje ešte viac, keď po autonehode príde Marek o pamäť. A do života jej vstúpi ďalší muž. V novinke si majú zahrať aj Alena Ďuránová, Martin Mňahončák či Jozef Vajda.

Príbeh plný zvratov, lásky aj intríg vyrozprávajú tvorcovia podľa viacerých informácií v priebehu 16 epizód. Seriál by tak mal bežať raz týždenne v priebehu celej jesennej sezóny. Joj okrem toho zo seriálov chystá do prime-time kriminálku Za sklom či druhú sériu seriálu Naši.

Čítať viac...
Nahor