Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Dangl oživuje Partičku: Budúci rok ju chce dostať na obrazovky!

Dano Dangl po piatich rokoch nakrútil novú podobu Partičky, dohaduje jej zaradenie na obrazovky.

Vo februári 2013 Markíza definitívne uzatvorila osud improvizačnej šou Partička, ktorú v predchádzajúcich štyroch rokoch vysielala na svojich obrazovkách. Kým v Česku šou aj po prestávkach pokračuje do dnešných dní, na Slovensku sa objavovala už len v divadelnej podobe, čo sa však má budúci rok zmeniť.

Ako už skôr informoval Nový čas, dramaturg Dano Dangl sa rozhodol oživiť šou aj na slovenskom trhu a nakrútil pilotnú časť novej Partičky. V nej môže obmeniť zostavu improvizátorov, keď v divadelnej verzii programu sa predstavovali aj Michal Kubovčík, Juraj „Šoko“ Tabaček, Peter Sklár či dokonca Milan „Junior“ Zimnýkoval. V pôvodnej Partičke sa pravidelne striedali Petra Polnišová, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Robo Jakab či Roman Pomajbo.

Dangl aktuálne finalizuje spracovanie pilotnej časti, ktorú by rád už čoskoro uviedol na jednej z televíznych obrazoviek. Joj sa v minulosti vyjadrila, že ponuku na vysielanie Partičky zatiaľ nedostala, Markíza informácie nechcela poskytovať a uviedla len, že sa k téme vyjadrí ak prebehnú a budú uzavreté rokovania s tvorcami.

Čítať viac...
Nahor